Inter ukarał trzech zawodników

Inter ukarał trzech zawodników fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Adem Ljajić, Stevan Jovetić oraz Felipe Melo zostali ukarani.

Inter w ostatnią niedzielę przegrał na własnym stadionie spotkanie z Lazio 1:2, a po meczu media informowały, że w szatni doszło do kilku spięć. Stronami konfliktu miał być Roberto Mancini i jego dwóch podopiecznych, wspomniani Serb i Czarnogórzec.

Ljajić rzekomo zademonstrował swoje niezadowolenie z faktu, że mecz zaczął na ławce rezerwowych, z kolei Jovetić kwestionował decyzję o zdjęciu z boiska. Dziś "La Gazzetta dello Sport" poinformowała, że włoski trener nie toleruje niesubordynacji i w porozumieniu z działaczem ukarano zawodników grzywną wynoszącą 5% ich pensji.

Pierwszy z nich zapłaci zatem 7,5 tysiąca euro, drugi 12,5 tysiąca. Felipe Melo za brutalne zachowanie i czerwoną kartkę odda natomiast 10,4 tysiąca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy