Inter zaprezentował wyjazdową koszulkę na sezon 2021/2022 [OFICJALNIE] [FOTO]

Inter zaprezentował wyjazdową koszulkę na sezon 2021/2022 [OFICJALNIE] [FOTO] fot. charnsitr / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Inter

Inter przedstawił swoją wyjazdową koszulkę na sezon 2021/2022.

Po domowych koszulkach „Nerazzurrich” przyszedł czas na wyjazdowe. Trykoty będą białe, który to kolor został uzupełniony niebieskimi i czarnymi dodatkami. Nie brakuje na nich motywu węża widniejącego również w nieco innym wydaniu na pierwszych koszulkach.

Spodenki oraz getry z kompletu wyjazdowego będą białe.

Jak potwierdził już kilka dni temu mediolański klub, po raz pierwszy od 26 lat na jego koszulkach nie znajdzie się logo firmy Pirelli. Pojawi się za to napis „$INTER Fan Token. By Socios.com” promujący token Interu, który niebawem zostanie wprowadzony.

Wyjazdowa koszulka Interu na sezon 2021/2022Wyjazdowa koszulka Interu na sezon 2021/2022
Więcej na temat: Inter Mediolan Włochy Nike Stroje

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy