Jagiellonia Białystok bez domowych strojów na mecz pierwszej kolejki Ekstraklasy. Komunikat klubu [OFICJALNIE]

Jagiellonia Białystok bez domowych strojów na mecz pierwszej kolejki Ekstraklasy. Komunikat klubu [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok

W sobotę Jagiellonia Białystok zagra u siebie z Lechią Gdańsk w pierwszej kolejce nowego sezonu Ekstraklasy. Ekipa z województwa podlaskiego nie wystąpi w nim jednak w swoich domowych koszulkach.

Jak poinformowała Jagiellonia, drużyna zmierzy się z Lechią w strojach, w których zagrała w sparingu z Górnikiem Łęczna. Białostoczanie podkreślili, że dojdzie do tego z przyczyn niezależnych od klubu. Podobnie całą sprawę skomentował przedstawiciel producenta trykotów, a więc firmy Kappa.

- Do siedziby klubu dotarły już wyjazdowe komplety numer dwa i trzy. Niestety, z przyczyn niezależnych od nas domowy komplet numer jeden dotrze do Białegostoku po weekendzie, a zatem po meczu z Lechią. Jest nam bardzo przykro z tego powodu. Chcemy przeprosić zarówno Jagiellonię jak i jej kibiców. Prosimy was jeszcze o odrobinę cierpliwości oraz wyrozumiałości. Już niebawem koszulki Home Gara Kombat dotrą na miejsce i zostaną oficjalnie pokazane opinii publicznej - powiedział Michał Wójcik, dyrektor zarządzający Kappa Sport Poland.

„Klub dotrzymał wszystkich terminów, aby z wyprzedzeniem zaprezentować koszulki oraz przygotować je do sprzedaży wraz z rozpoczęciem przygotowań do nowego sezonu. Niestety, zaistniała sytuacja zmusiła nas do skorygowania tych planów” - czytamy w komunikacie.

Wszystkie stroje Jagiellonii zostaną zaprezentowane już po tym, jak dotrą pierwsze trykoty, czyli najprawdopodobniej w kolejnym tygodniu.

Sobotnie spotkanie „Jagi” z Lechią rozpocznie się o 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy