Jak nowe nabytki Wisły Kraków? Albert Rudé odpowiada

Jak nowe nabytki Wisły Kraków? Albert Rudé odpowiada fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków zmierzy się z Widzewem Łódź w ramach 1/4 finału Pucharu Polski, a przed tym starciem z dziennikarzami spotkał się Albert Rudé. Hiszpan był pytany między innymi o nowy nabytek 13-krotnego mistrza kraju, Karola Dziedzica. Nie zabrakło też wątku Bilela Omranigo.

Wisła Kraków rozpoczęła rundę wiosenną Ekstraklasy od zwycięstwa i porażki.

Na wstępie gracze Alberta Rudé uporali się ze Stalą Rzeszów (2-1), by kilka dni później przegrać przeciwko GKS-owi Tychy (0-1).

To z kolei przekłada się na sześć punktów straty do lidera.

Teraz z kolei pod Wawelem koncentrują się na najbliższym starciu. Tym razem przyjdzie zmierzyć się z Widzewem Łódź w ramach 1/4 finału Pucharu Polski.

W ostatnich dniach natomiast dokonano dwóch wzmocnień, a zespół zasilili Karol Dziedzic oraz Billel Omrani.

O obu pytany był Rudé. Co sądzi na temat bardziej doświadczonego z nich?

- Billel jest z nami. Dzisiaj miał z nami pierwszy trening. Wygląda dobrze. Oczywiście musi nadrobić zaległości, żeby dojść do poziomu zespołu, ale będzie nam pomagał w przyszłości - stwirdził.

Hiszpan zabrał też głos na temat Dziedzica.

- To taki sam przypadek, jeśli chodzi o Karola. Musimy mu dać czas, żeby dostosował się do naszego sposoby gry - wyznał.

Początek meczu Wisły Kraków z Widzewem Łódź o 20:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy