Jakub Kamiński strzela Bayernowi Monachium. Pierwszy gol Polaka w Bundeslidze

Jakub Kamiński strzela Bayernowi Monachium. Pierwszy gol Polaka w Bundeslidze fot. Viaplay

Występujący w Wolfsburgu Jakub Kamiński wpisał się na listę strzelców w meczu Bundesligi z Bayernem Monachium.

Bayern Monachium rozpoczął spotkanie z Wolfsburgiem od trzech mocnych uderzeń. Między dziewiątą a 19. minutą dwukrotnie do siatki trafił Kingsley Coman, a swoją bramkę dołożył Thomas Müller i monachijczycy prowadzili 3:0.

Wolfsburg odpowiedział golem pod koniec pierwszej połowy. Świetnym ofensywnym wejściem popisał się wtedy Jakub Kamiński, który zameldował się na boisku w 30. minucie, zmieniając Maxence'a Lacroixa. Polak ściął ze skrzydła do środka, wymienił się podaniami z Paulo Otávio i po otrzymaniu piłki z powrotem już w polu karnym pokonał broniącego dostępu do bramki gości Yanna Sommera.

Dla skrzydłowego jest to pierwszy gol w 17. występie w Bundeslidze. Wcześniej 20-latek, który trafił do Wolfsburga z Lecha Poznań, zanotował trzy asysty. Bramkę zdobył w meczu Pucharu Niemiec z Eintrachtem Brunszwik.

Jeśli Bayern wygra, powróci na pozycję lidera Bundesligi. Przy potencjalnej porażce Wolfsburg pozostanie na siódmym miejscu z 29 punktami na koncie.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Inter Mediolan z transferem nowego napastnika. „Here we go!” Inter Mediolan z transferem nowego napastnika. „Here we go!” OFICJALNIE: Warta Poznań „znalazła” stadion na przyszły sezon. Po koleżeńsku OFICJALNIE: Warta Poznań „znalazła” stadion na przyszły sezon. Po koleżeńsku Marcin Bułka chce transferu! „Doszło do pierwszych kontaktów” Marcin Bułka chce transferu! „Doszło do pierwszych kontaktów” Bayern Monachium z transferem za 100 milionów euro?! „Możemy to zrobić” Bayern Monachium z transferem za 100 milionów euro?! „Możemy to zrobić” OFICJALNIE: Tylko pięć klubów z bezwarunkową licencją na grę w Ekstraklasie OFICJALNIE: Tylko pięć klubów z bezwarunkową licencją na grę w Ekstraklasie OFICJALNIE: Fatalna informacja. Rewelacja Górnika Zabrze wypada do końca sezonu OFICJALNIE: Fatalna informacja. Rewelacja Górnika Zabrze wypada do końca sezonu OFICJALNIE: Reprezentacja Polski na Mistrzostwa Europy U-17. Górnik Zabrze może być dumny! OFICJALNIE: Reprezentacja Polski na Mistrzostwa Europy U-17. Górnik Zabrze może być dumny!