James Rodríguez poszukuje nowego klubu. Na razie odrzucił jedną opcję

James Rodríguez poszukuje nowego klubu. Na razie odrzucił jedną opcję fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sports.ru | Diego Rueda

James Rodríguez stara się znaleźć chętnego na swoje usługi. Agent Jorge Mendes poczynił już stosowne kroki na tym polu, które doprowadziły do odrzucenia propozycji nadesłanej ze strony Sevilli - poinformował Diego Rueda.

Doświadczony pomocnik nie widnieje w planach Rafy Beníteza na nadchodzący sezon i z tego względu poszukuje usilnie skutecznej dla siebie drogi ucieczki z zespołu z niebieskiej części Liverpoolu.

Na tym polu olbrzymie pole do popisu ma przedstawiciel piłkarza - Jorge Mendes. Ceniony w świecie agent skontaktował się już z pokaźną liczbą mocnych europejskich drużyn.

Spośród nich konkretne zainteresowanie usługami Kolumbijczyka miała wyrazić Sevilla, ale jej propozycja nie spotkała się z entuzjastyczną odpowiedzią ze strony Jamesa Rodrígueza, który zdaniem Diego Ruedy, odrzucił otrzymaną ofertę nadesłaną przez klub z Andaluzji i woli poczekać na coś lepszego dla siebie pod względem finansowym oraz sportowym.

Dziennikarze Sports.ru uważają, że takowa może trafić przed oblicze 30-letniego zawodnika ze strony Zenitu Sankt Petersburg, Romy, Milanu, Atlético Madryt czy Paris Saint-Germain.

Z tymi zespołami miał skontaktować się przedstawiciel ofensywnego gracza i do tej pory jakikolwiek dłuższy kontakt z nim utrzymują „Rossoneri”, ale nie są specjalnie skorzy do nawiązania współpracy z Kolumbijczykiem z uwagi na jego wysokie wymagania finansowe.

W mediach nie brakuje już jednak spekulacji świadczących o tym, że James Rodríguez jest gotów je obniżyć, aby tylko zwiększyć swoje szanse na zasilenie szeregów ekipy z San Siro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy