Jan Bednarek z samobójem w drugim meczu z rzędu

Ostatnie dni są dość pechowe dla Jana Bednarka. Polski środkowy obrońca ponownie znalazł się na liście strzelców jako autor trafienia samobójczego.

Southampton mierzy się dzisiaj z Newcastle United. „Sroki” wyszły na prowadzenie w 16. minucie, kiedy to do siatki trafił wypożyczony z Arsenalu Joe Willock.

Dziesięć minut później było już 2:0 dla Newcastle. Na uderzenie z boku pola karnego w kierunku bramki „Świętych” zdecydował się Miguel Almirón. Piłka po strzale 26-latka przeleciała między nogami Bednarka, odbijając się jednocześnie od lewej stopy polskiego defensora. Zaskoczyła ona Alexa McCarthy’ego i wpadła do siatki.

Dla Bednarka to drugi gol samobójczy w ostatnich dniach. To samo przytrafiło się mu we wtorkowym meczu z Manchesterem United (0:9).

Do przerwy Newcastle prowadzi z Southampton 3:1. Trzecie trafienie dla „Srok” zanotował Almirón. W międzyczasie bramkę dla gości zdobył Takumi Minamino.

AKTUALIZACJA: Premier League zmieniła na liście strzelców samobója Bednarka na gola Almiróna. Ostatecznie Newcestle wygrało 3:2.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus miał dogadać się już z nowym bramkarzem Juventus miał dogadać się już z nowym bramkarzem „Takich piłkarzy szuka Górnik Zabrze” „Takich piłkarzy szuka Górnik Zabrze” Rekord transferowy Jakuba Piotrowskiego?! Rekord transferowy Jakuba Piotrowskiego?! Latający Kevin de Bruyne! Ekwilibrystyczny gol gwiazdy Manchesteru City [WIDEO] Latający Kevin de Bruyne! Ekwilibrystyczny gol gwiazdy Manchesteru City [WIDEO] Tyle Bayern Monachium musi zapłacić za nowego trenera Tyle Bayern Monachium musi zapłacić za nowego trenera OFICJALNIE: Wyjaśniła się przyszłość Sérgio Conceição OFICJALNIE: Wyjaśniła się przyszłość Sérgio Conceição „Tak, chcę zostać nowym trenerem Liverpoolu” „Tak, chcę zostać nowym trenerem Liverpoolu”