Jan Bednarek z samobójem w drugim meczu z rzędu

Jan Bednarek z samobójem w drugim meczu z rzędu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info

Ostatnie dni są dość pechowe dla Jana Bednarka. Polski środkowy obrońca ponownie znalazł się na liście strzelców jako autor trafienia samobójczego.

Southampton mierzy się dzisiaj z Newcastle United. „Sroki” wyszły na prowadzenie w 16. minucie, kiedy to do siatki trafił wypożyczony z Arsenalu Joe Willock.

Dziesięć minut później było już 2:0 dla Newcastle. Na uderzenie z boku pola karnego w kierunku bramki „Świętych” zdecydował się Miguel Almirón. Piłka po strzale 26-latka przeleciała między nogami Bednarka, odbijając się jednocześnie od lewej stopy polskiego defensora. Zaskoczyła ona Alexa McCarthy’ego i wpadła do siatki.

Dla Bednarka to drugi gol samobójczy w ostatnich dniach. To samo przytrafiło się mu we wtorkowym meczu z Manchesterem United (0:9).

Do przerwy Newcastle prowadzi z Southampton 3:1. Trzecie trafienie dla „Srok” zanotował Almirón. W międzyczasie bramkę dla gości zdobył Takumi Minamino.

AKTUALIZACJA: Premier League zmieniła na liście strzelców samobója Bednarka na gola Almiróna. Ostatecznie Newcestle wygrało 3:2.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy