Jan Urban może wrócić do Ekstraklasy

Jan Urban może wrócić do Ekstraklasy fot. Pawel Jaskolka / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Meczyki.pl]

Nie tylko Aleksandar Vuković, ale też Jan Urban jest brany pod uwagę w kontekście objęcia posady trenera Lechii Gdańsk - informuje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Lechia Gdańsk w poprzednim sezonie była jedną z rewelacji. Ekipa prowadzona przez Tomasza Kaczmarka zajęła bowiem na koniec rozgrywek czwarte miejsce, a co za tym idzie, awansowała do europejskich pucharów.

Tam jednak musiała uznać wyższość Rapidu Wiedeń, który okazał się lepszy w dwumeczu.

Od tamtej pory ekipa z Trójmiasta radziła sobie zdecydowanie poniżej oczekiwań. Do tego stopnia, że na ten moment zamyka ligową tabelę z dorobkiem zaledwie trzech punktów.

Choć początkowo wydawało się, że posada trenera jest niezagrożona, to wysoka porażka przeciwko Lechowi Poznań (0-3), zmieniła podejście działaczy.

Na razie nie został ogłoszony następca Kaczmarka, a do tej pory mówiono, że pod uwagę brany jest Aleksandar Vuković. Okazuje się jednak, że nie tylko on, bo w grę wchodzi też zatrudnienie Jana Urbana.

60-latek, który w przeszłości prowadził między innymi Osasunę, Legię Warszawa i Lecha Poznań, pozostaje bez pracy od czerwca po tym, jak niespodziewanie zwolniono go z Górnika Zabrze.

Niedawno sygnalizował on, że jest gotów, by wrócić do pracy i niewykluczone, że wkrótce ponownie ujrzymy go na ławce trenerskiej.

Swój kolejny mecz Lechia zagra w sobotę, a rywalem będzie Warta Poznań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy