Jan Urban wyjaśnił, dlaczego w pierwszej kolejce Ekstraklasy nie zagrał Lukas Podolski

Jan Urban wyjaśnił, dlaczego w pierwszej kolejce Ekstraklasy nie zagrał Lukas Podolski fot. Górnik Zabrze
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Górnik Zabrze

Trener Górnika Zabrze Jan Urban zabrał głos na temat absencji Lukasa Podolskiego w meczu przeciwko Pogoni Szczecin (0-2).

W niedzielne popołudnie swoje mecze rozgrywali uczestnicy Ligi Konferencji Europy. Do niezwykle ciekawego starcia doszło w Szczecinie, gdzie tamtejsza Pogoń mierzyła się z Górnikiem Zabrze.

Ten mecz miał przebiegać pod znakiem debiutu na boiskach Ekstraklasy Lukasa Podolskiego. Mistrz Świata z 2014 roku nie znalazł się jednak w kadrze meczowej, a jego koledzy ulegli drużynie Kosty Runjaicia w stosunku 0-2.

Po starciu głos na temat absencji 36-latka zabrał trener „Trójkolorowych”, Jan Urban.

- Lukas Podolski trenuje z nami już dwa tygodnie, ale jego przygotowanie nie wskazuje na to, by mógł zagrać w Ekstraklasie już teraz. On doskonale wie, że to jeszcze nie ten moment. Bardzo chce się pokazać z dobrej strony i wystąpić, ale stanie się to wtedy, kiedy będzie w pełni gotów - przyznał szkoleniowiec.

Kolejna szansa już w najbliższy piątek, kiedy Górnik Zabrze rozegra swój drugi mecz w tym sezonie. Rywalem będzie Lech Poznań.

Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy