Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem

Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: MKS Ciechanów

Dawid Janczyk będzie w rundzie wiosennej reprezentował barwy MKS-u Ciechanów.

32-letni zawodnik był w ostatnim czasie sprawdzany przez sztab szkoleniowy klubu z mazowieckiej klasy okręgowej i otrzymał także możliwość występu w spotkaniach sparingowych przeciwko Nadnarwiance Pułtusk (1:2) oraz Konopiance Konopki (2:1).

Były snajper Sandecji Nowy Sącz, Legii Warszawa, Korony Kielce, Lokeren, CSKA Moskwa czy Piasta Gliwice zdobył po jednym golu w obu meczach i zaprezentował się w nich na tyle dobrze, że przedstawiciele MKS-u Ciechanów postanowili zawrzeć z nim półroczną umowę, o czym poinformowali za pośrednictwem konta na Facebooku.

Dla Dawida Janczyka jest to już kolejna próba powrotu do gry w piłkę podjęta w przeciągu ostatnich miesięcy. Poprzednie zakończyły się dla niego kompletnym niepowodzeniem w związku ze słabością byłego reprezentanta Polski do alkoholu.

Z tego też powodu został wyrzucony z Odry Wodzisław, rozstał się z niemieckim FC Blaubeuren oraz nie pojawił się nawet na zapowiadanych testach we Flisaku Złotoria.

Miejmy nadzieję, że tym razem 32-latek przezwycięży swoje kłopoty i pomoże MKS-owi Ciechanów zająć wysokie miejsce na zakończenie rozgrywek.

Nowa drużyna doświadczonego napastnika zajmuje piątą lokatę w tabeli mazowieckiej okręgówki w grupie Ciechanów-Ostrołęka i traci trzynaście punktów do prowadzącego MZKS-u Narew 1962 Ostrołęka.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Real Madryt: Trudne zadanie Zidane'a. Musi zrezygnować z... 12 piłkarzy Real Madryt: Trudne zadanie Zidane'a. Musi zrezygnować z... 12 piłkarzy Willian opuści Chelsea i... zostanie w Premier League? „To pierwsza opcja” Willian opuści Chelsea i... zostanie w Premier League? „To pierwsza opcja”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy