Janczyk przed kolejną szansą. Ma trafić do mazowieckiej okręgówki

Janczyk przed kolejną szansą. Ma trafić do mazowieckiej okręgówki fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: CiechanówInaczej.pl

Dawid Janczyk może w najbliższych dniach związać się z MKS-em Ciechanów - poinformował portal CiechanówInaczej.pl

Były reprezentant Polski podjął już kilka prób powrotu do gry w piłkę nożną. 32-latek zmagający się z problemem alkoholowym za każdym razem ponosił porażkę, ale wciąż się nie poddaje i w ostatnim czasie, po zaoferowaniu swoich usług kilku klubom, otrzymał zaproszenie na testy do MKS-u Ciechanów.

Nie tak dawno pomocną dłoń w kierunku Janczyka wyciągnęli przedstawiciele Flisaka Złotoria, ale ten ostatecznie pojawił się na treningu tej drużyny.

Tym razem doświadczony napastnik stawił się w wyznaczonym miejscu oraz czasie i odbył zajęcia z pierwszą drużyną. W najbliższą sobotę ma wystąpić w spotkaniu sparingowym z Nadnarwianką Pułtusk, po którym zostanie podjęta ostateczna decyzja na temat jego dalszej przydatności w zespole.

MKS Ciechanów zajmuje po rundzie jesiennej piąte miejsce w tabeli mazowieckiej okręgówki w grupie Ciechanów-Ostrołęka i traci trzynaście punktów do prowadzącego MZKS-u Narew 1962 Ostrołęka.

Więcej na temat: Dawid Janczyk MKS Ciechanów Polska

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów Lech Poznań ma następnego kandydata na pierwszego bramkarza Lech Poznań ma następnego kandydata na pierwszego bramkarza Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Real Madryt: James Rodríguez nie zagra już w barwach „Królewskich” Real Madryt: James Rodríguez nie zagra już w barwach „Królewskich”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy