Janczyk przed kolejną szansą. Ma trafić do mazowieckiej okręgówki

Janczyk przed kolejną szansą. Ma trafić do mazowieckiej okręgówki fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: CiechanówInaczej.pl

Dawid Janczyk może w najbliższych dniach związać się z MKS-em Ciechanów - poinformował portal CiechanówInaczej.pl

Były reprezentant Polski podjął już kilka prób powrotu do gry w piłkę nożną. 32-latek zmagający się z problemem alkoholowym za każdym razem ponosił porażkę, ale wciąż się nie poddaje i w ostatnim czasie, po zaoferowaniu swoich usług kilku klubom, otrzymał zaproszenie na testy do MKS-u Ciechanów.

Nie tak dawno pomocną dłoń w kierunku Janczyka wyciągnęli przedstawiciele Flisaka Złotoria, ale ten ostatecznie pojawił się na treningu tej drużyny.

Tym razem doświadczony napastnik stawił się w wyznaczonym miejscu oraz czasie i odbył zajęcia z pierwszą drużyną. W najbliższą sobotę ma wystąpić w spotkaniu sparingowym z Nadnarwianką Pułtusk, po którym zostanie podjęta ostateczna decyzja na temat jego dalszej przydatności w zespole.

MKS Ciechanów zajmuje po rundzie jesiennej piąte miejsce w tabeli mazowieckiej okręgówki w grupie Ciechanów-Ostrołęka i traci trzynaście punktów do prowadzącego MZKS-u Narew 1962 Ostrołęka.

Więcej na temat: Dawid Janczyk MKS Ciechanów Polska

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy