Jankowski w Wiśle? Garguła i Brożek bliscy nowych kontraktów

Jankowski w Wiśle? Garguła i Brożek bliscy nowych kontraktów
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Forum Wisła

Wisła Kraków kolejny raz wyraziła zainteresowanie Maciejem Jankowskim. Wkrótce nowe umowy powinien parafować ofensywny duet, Brożek - Garguła.

Wisła od dawna wyrażała zainteresowanie napastnikiem Ruchu Chorzów. Za każdym razem, kiedy dochodziło do konkretnych negocjacji, włodarze Wisły nie mogli dogadać się, a to z klubem z Chorzowa, a to z samym zawodnikiem.

Obecnie sytuacja wydaje się łatwiejsza, bo z końcem sezonu Jankowski będzie mógł zmienić klub na zasadzie wolnego transferu. Napastnik z Chorzowa otrzymał ofertę przedłużenie kontraktu z "Niebieskimi", jednak została ona odrzucona.

Oprócz Wisły, Macieja Jankowskiego chce pozyskać Zagłębie Lubin, Lechia Gdańsk oraz Jagiellonia Białystok. 

Dodatkowo, coraz bliżej podpisania nowej umowy z Wisłą jest Łukasz Garguła. Pomocnik "Białej Gwiazdy" ustalił już warunki nowej umowy i wraz z zatwierdzeniem jej przez radę nadzorczą klubu, podpisze roczny kontrakt z klauzulą o przedłużeniu umowy o kolejne dwanaście miesięcy. 

Po zakończeniu negocjacji kontraktowych z "Gułą", Wisła ma przystąpić do konkretnych rozmów z Pawłem Brożkiem. Póki co, "Brozio" otrzymał wstępną propozycję kontraktową, jednak stanowiska obydwu stron znacząco się różnią. Konkrety w sprawie nowej umowy Brożka będą znane w najbliższych tygodniach. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy