Jannes Horn zarażony koronawirusem

Jannes Horn zarażony koronawirusem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Hannover 96

Hannover 96 potwierdził, że Jannes Horn zaraził się koronawirusem.

Po tym, jak w środę wykryto koronawirusa u Timo Hübersa, niemiecki klub przebadał pod tym kątem resztę swoich piłkarzy i sztab szkoleniowy. Jak się okazało, pozytywny wynik testu ma również Horn. Władze zespołu zza naszej zachodniej granicy podkreślają, że obaj zawodnicy nie mieli wcześniej żadnych objawów.  

23-latek jest wypożyczony do Hannoveru z 1.FC Köln. W tym sezonie lewy obrońca rozegrał 16 spotkań w 2. Bundeslidze.  

Hannover podjął decyzję o 14-dniowej domowej kwarantannie, którą objętą zostaną wszyscy piłkarze, a także mający z nimi bezpośredni kontakt fizjoterapeuci. W tym czasie obiekty treningowe niemieckiego klubu będą zamknięte.  

Nie rozegra on też najbliższych spotkań ligowych z Dynamem Drezno oraz Osnabrückiem (odpowiednio 15 i 21 marca). Pod znakiem zapytania stoją oczywiście również kolejne mecze.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy