Janota nie trafi do Śląska Wrocław

Janota nie trafi do Śląska Wrocław
Redakcja
Redakcja
Źródło: Śląsk Wrocław/Gazeta Wrocławska

Kilka dni temu Michał Janota trafił na testy do Śląska Wrocław. Klub poinformował dziś, że kontrakt nie zostanie z nim podpisany.

25-letni pomocnik został niedawno przesunięty do rezerw Pogoni Szczecin przez Czesława Michniewicza i zaczął szukać nowego klubu. Poszukiwania trwały dość krótko i już we wtorek Michał Janota rozpoczął testy sportowe w ekstraklasowym Śląsku Wrocław. Tadeusz Pawłowski postanowił zrezygnować z tego zawodnika, o czym poinformował na Twitterze rzecznik prasowy WKS.

Piłkarz szczecińskiego zespołu w rozmowie z GazetaWroclawska.pl mówił, że Śląsk nie był jego jedyną opcją. Niestety, czwarte podejście do ekipy z alei Śląskiej zakończyło się czwartym fiaskiem. Michał Janota przyznał również, że istnieje szansa rozwiązania dwuletniego kontraktu z obecnym pracodawcą za obustronnym porozumieniem.

Prawdopodobną przyczyną odsunięcia pomocnika od pierwszej drużyny były kłopoty finansowe "Portowców", których nie było stać na utrzymanie Japończyka Takafumi Akahoshiego i Polaka. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy