Janota nie trafi do Śląska Wrocław

Janota nie trafi do Śląska Wrocław
Redakcja
Redakcja
Źródło: Śląsk Wrocław/Gazeta Wrocławska

Kilka dni temu Michał Janota trafił na testy do Śląska Wrocław. Klub poinformował dziś, że kontrakt nie zostanie z nim podpisany.

25-letni pomocnik został niedawno przesunięty do rezerw Pogoni Szczecin przez Czesława Michniewicza i zaczął szukać nowego klubu. Poszukiwania trwały dość krótko i już we wtorek Michał Janota rozpoczął testy sportowe w ekstraklasowym Śląsku Wrocław. Tadeusz Pawłowski postanowił zrezygnować z tego zawodnika, o czym poinformował na Twitterze rzecznik prasowy WKS.

Piłkarz szczecińskiego zespołu w rozmowie z GazetaWroclawska.pl mówił, że Śląsk nie był jego jedyną opcją. Niestety, czwarte podejście do ekipy z alei Śląskiej zakończyło się czwartym fiaskiem. Michał Janota przyznał również, że istnieje szansa rozwiązania dwuletniego kontraktu z obecnym pracodawcą za obustronnym porozumieniem.

Prawdopodobną przyczyną odsunięcia pomocnika od pierwszej drużyny były kłopoty finansowe "Portowców", których nie było stać na utrzymanie Japończyka Takafumi Akahoshiego i Polaka. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej OFICJALNIE: Portugalczycy ostatnim sparingpartnerem Hiszpanii przed Euro 2020 OFICJALNIE: Portugalczycy ostatnim sparingpartnerem Hiszpanii przed Euro 2020 OFICJALNIE: Coman wróci na murawę w styczniu OFICJALNIE: Coman wróci na murawę w styczniu Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy