Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską

Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bartłomiej Kawalec [Twitter]

Podbeskidzie Bielsko-Biała podjęło decyzję o zwolnieniu Dariusza Marca. Jego miejsce na ławce trenerskiej zajmie Jarosław Skrobacz - przekazał Bartłomiej Kawalec z Bielsko.biala.pl.

U „Górali” nie działo się ostatnio najlepiej. Już przed przerwą zimową zespół przegrał dwa z trzech spotkań, ulegając Chrobremu Głogów (3:0) oraz Wiśle Płock (1:2).

Po wznowieniu rozgrywek w klubie liczono, że nastąpi zmiana in plus. Nic z tych rzeczy.

Ekipa z Bielska-Białej zremisowała z Resovią Rzeszów i odniosła porażkę przeciwko Odrze Opole. Już po tym drugim meczu Sportowebeskidy.pl podawały, że zanosi się na zwolnienie Dariusza Marca.

Ostatecznie poprowadził on jeszcze piłkarzy w starciu domowym, w którym Motor Lublin wygrał 2:1. To przesądziło o rozstaniu.

Jak podaje Bartłomiej Kawalec, Marzec straci posadę. Następca 54-latka jest już znany.

Nowym szkoleniowcem Podbeskidzia zostanie Jarosław Skrobacz, który do początku listopada 2023 roku prowadził Ruch Chorzów.

Aktualnie dwukrotny półfinalista Pucharu Polski zajmuje w tabeli I ligi dopiero siedemnastą, a więc przedostatnią pozycję. Skrobacz wcieli się zatem w rolę strażaka.

56-latek w przeszłości prowadził między innymi Miedź Legnica czy GKS Jastrzębie i wobec tego doświadczenia mu nie brakuje.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy