Jean Michaël Seri ponownie zagra w Ligue 1

Jean Michaël Seri ponownie zagra w Ligue 1
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: The Guardian

Jean Michaël Seri przenosi się z Fulham do Girondins de Bordeaux, o czym informuje „The Guardian”.

Iworyjczyk był swego czasu uważany za zawodnika obdarzonego niemałym potencjałem. Jakiś czas temu zabiegała przecież o niego FC Barcelona.

Zespół ze stolicy Katalonii miał wówczas aktywować klauzulę wykupu piłkarza, opiewająca na 40 milionów euro. Doszło jednak do pewnej pomyłki, ponieważ była ona ważna jedynie do 15 lipca 2017 roku, a władze „Blaugrany” nie zdawały sobie z tego sprawy.

Do transakcji ostatecznie nie doszło, a środkowy pomocnik wylądował rok później w Premier League, a konkretniej w Fulham. Stołeczny klub zapłacił za niego 30 milionów euro.

Na Wyspach Brytyjskich furory jednak nie zrobił i sezon 2019/2020 spędził na zasadzie transferu czasowego w tureckim Galatasaray. Tam również był cieniem piłkarza, który świadczył niegdyś o sile Nicei.

W trwających rozgrywkach zanotował już tylko zaledwie dwa występy, dlatego też postanowiono się go pozbyć. Pomocną dłoń wyciągnęło do niego Girondins Bordeaux.

Seri najprawdopodobniej przejdzie wkrótce testy medyczne, a jeśli te wypadną pomyślnie, zrealizowane zostanie wypożyczenie do 30 czerwca 2021 roku.

Ewentualny pracodawca Iworyjczyka to w tej chwili siódma siła ligi francuskiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy