Jedna opcja odpadła, czas na drugą. Małecki trenuje z nowym zespołem

Jedna opcja odpadła, czas na drugą. Małecki trenuje z nowym zespołem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fc-aktobe.kz

Patryk Małecki cały czas szuka nowej drużyny. 30-letni skrzydłowy rozpoczął treningi z FK Aktöbe.

Ostatnio ośmiokrotny reprezentant Polski trenował z Okżetpesem Kokczetaw. Małecki wystąpił w sparingu kazachskiej ekipy, ale na pewno nie zostanie jej zawodnikiem. Jak poinformował na Twitterze Przemysław Michalak z Weszło: „Małecki nie zagra w Okżetpesie. Klub mu podziękował, choć nie ma pewności, czy chodziło o względy sportowe, czy o coś innego już w trakcie rozmów”.

Tym sposobem 30-latek pojawił się na treningach FK Aktöbe. Zespół ten zakończył sezon 2018 na siódmym miejscu w tabeli kazachskiej ekstraklasy.

Na razie nie wiadomo, czy strony prowadzą już konkretne negocjacje w sprawie kontraktu.

Przypomnijmy, że latem Małecki został wypożyczony z Wisły Kraków do Spartaka Trnawa. W jego barwach zanotował 14 występów. Strzelił gola i zaliczył cztery asysty. Z uwagi na problemy finansowe słowackiego klubu wypożyczenie doświadczonego piłkarza zostanie jednak (albo już zostało) skrócone.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE] U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy