„Jest dziko”. Albański kibol chciał pobić fana „Biało-czerwonych” [WIDEO]

„Jest dziko”. Albański kibol chciał pobić fana „Biało-czerwonych” [WIDEO] fot. Jan Mazurek [Twitter]
Źródło: Jan Mazurek [Twitter]

Reprezentacja Polski do przerwy przegrywa z Albanią 0-1, a na trybunach iskrzy. Ofiarą jednego z lokalnych kibiców mógł paść fan „Biało-czerwonych”. Ostatecznie do akcji wkroczyły służby porządkowe.

Reprezentacja Polski mierzy się z Albanią w ramach eliminacji do EURO 2024.

Choć „Biało-czerwoni” strzelili gola jako pierwsi, to VAR dopatrzył się w tej sytuacji spalonego i trafienie anulowano.

Później do głosu doszli gospodarze, a cudownym trafieniem zza pola karnego w 37. minucie popisał się Jasir Asani.

Dzieje się zatem na boisku, ale też na trybunach. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem pisaliśmy o różnych prowokacjach. Te miały również miejsce przy okazji pierwszej połowy.

O jednej z nich opowiedział na Twitterze Jan Mazurek.