„Jest z nami fizycznie, ale nie wystąpi”. Pogoń Szczecin z jedną absencją przed finałem Pucharu Polski
2025-05-01 20:18:45; Aktualizacja: 5 miesięcy temu
Pogoń Szczecin w piątek czeka finał Pucharu Polski z Legią Warszawa. Na murawie na pewno nie pojawi się Mariusz Malec, choć udał się z zespołem do stolicy naszego kraju.
W poprzednim sezonie Pogoń Szczecin była o krok od pierwszego w swojej historii triumfu w Pucharze Polski, ale Wisła Kraków najpierw doprowadziła do dogrywki, a następnie pozostawiła ją w pokonanym polu. W piątek 2 maja „Duma Pomorza” ponownie podejmie próbę zwycięstwa w tych rozgrywkach. Tym razem zmierzy się w decydującym meczu z Legią Warszawa.
Przed tym spotkaniem zajmujący się szczecińskim zespołem Robert Kolendowicz nie może narzekać na problemy kadrowe.
- Tego pytania mi brakowało, abym poczuł się jak w Szczecinie. Sytuacja jest dobra. Nie ma z nami Mariusza Malca, który ma uraz. Jest z nami fizycznie, ale nie wystąpi w meczu. Pozostali są zdrowi i gotowi do gry - przyznał szkoleniowiec w trakcie konferencji prasowej. Popularne
 
30-letni środkowy obrońca stracił w zasadzie cały sezon z powodu kontuzji łydki. Jego dorobek w Ekstraklasie zatrzymał się na trzech występach zanotowanych na jego starcie. W marcu defensor trzykrotnie pojawił się na murawie w trzecioligowych rezerwach Pogoni, lecz ostatnio ponownie nie znajdował się w kadrze meczowej nawet w nich.
Finałowe spotkanie z Legią odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Pierwszy gwizdek zaplanowano na 16:00.









![Pogoń Szczecin prowadzi w Warszawie! Kamil Grosicki znowu strzela [WIDEO]](img/photos/112172/170x113/xyz.jpg)







![Z 0:3 do 4:3 – Remontada w Copa Libertadores. Były klub Estêvão i Endricka w finale [WIDEO]](img/photos/112177/90x60/palmeiras.jpg)




![Pedro Rodríguez zdecydował. To koniec [OFICJALNIE]](img/photos/108069/90x60/pedro-rodriguez.jpg)
![Transfery - Relacja na żywo [31/10/2025]](img/photos/111322/90x60/relacja-31102025.jpg)








