„Jestem najlepszym niemieckim napastnikiem”

„Jestem najlepszym niemieckim napastnikiem”
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: FourFourTwo

Napastnik Bayernu Monachium, Sandro Wagner, stwierdził, że jest najlepszym niemieckiem zawodnikiem, grającym na tej pozycji.

30-latek ponad miesiąc temu udzielił wywiadu, w którym stwierdził, że dla selekcjonera reprezentacji Niemiec, Joachima Löwa, nieistotny jest fakt, ile napastnik strzeli bramek, lecz w jakiej formie fizycznej się znajduje. Teraz dodał do tego równie interesujące stwierdzenie.

- Pracowałem dobrze w ciągu ostatnich kilku lat, strzelając wiele goli. Miało to miejsce zarówno w Darmstadt, Hoffenheim, jak i teraz w Bayernie - powiedział Wagner. - Patrzę tylko na siebie, jestem pewny swoich umiejętności, więc inni napastnicy kompletnie mnie nie interesują.

- Myślę, że zasługuję na wyjazd na Mistrzostwa Świata w Rosji. W moich oczach jestem najlepszym niemieckim napastnikiem i mogę to powtórzyć tysiąc razy, nie ma żadnego problemu. Ostateczna decyzja należy oczywiście do Joachima Löwa, ale jestem bardzo pozytywnie nastawiony - dodał napastnik Bayernu.

Sandro Wagner zadebiutował w reprezentacji Niemiec dopiero w czerwcu ubiegłego roku, lecz zdążył już uzbierać pięć trafień w siedmiu występach. Mimo świetnego dorobku, wydaje się, że pierwszym wyborem trenera Niemców będzie napastnik RB Lipsk, Timo Werner.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy