Jesús Jiménez z efektownym wejściem do Major League Soccer [WIDEO]

Jesús Jiménez z efektownym wejściem do Major League Soccer [WIDEO] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: Toronto FC

Jesús Jiménez nie miał problemu z aklimatyzacją w Stanach Zjednoczonych. W trakcie sobotniego starcia Toronto FC z Columbus Crew trafił do siatki i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Świetna forma Jesúsa Jiméneza w rundzie jesiennej Ekstraklasy nie ubiegła uwadze klubów z zagranicy. Były piłkarz Górnika Zabrze zgromadził w 19 ligowych spotkaniach osiem bramek oraz cztery asysty, a zimą przeniósł się do Stanów Zjednoczonych.

Wydane przez Toronto pieniądze szybko zaczęły się zwracać, bowiem 28-letni Hiszpan błyskawicznie wkomponował się do nowego zespołu. W pierwszych dwóch spotkaniach Major League Soccer zanotował bramkę i asystę.

Jiménez wyszedł w podstawowym składzie również na sobotnie starcie przeciwko Columbus Crew Swoją obecność na boisku udokumentował w 14. minucie, kiedy głową wykończył dośrodkowanie z bocznej strefy i wyprowadził Toronto na jednobramkowe prowadzenie.

Korzystny dla drużyny Hiszpana wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron to Columbus zaliczył dwa trafienia i finalnie wyszedł zwycięsko z sobotniej rywalizacji.

W dotychczasowych trzech ligowych spotkaniach Toronto zgromadziło zaledwie jeden punkt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz rozesłał szeroką listę powołań na październikowe mecze. Będzie z czego wybierać Michał Probierz rozesłał szeroką listę powołań na październikowe mecze. Będzie z czego wybierać Jak zwolnić i zatrudnić selekcjonera reprezentacji Polski? Jak zwolnić i zatrudnić selekcjonera reprezentacji Polski? Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy