Jeszcze jedna propozycja za Damiana Kądziora

Jeszcze jedna propozycja za Damiana Kądziora fot. Piast Gliwice
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sebastian Staszewski [Interia.pl]

Lech Poznań złożył kolejną propozycję za Damiana Kądziora - podaje Sebastian Staszewski z Interia.pl.

Lech Poznań składał już Piastowi Gliwice za Damiana Kądziora kilka ofert. Pierwsze opiewały na 250 tysięcy euro i wypożyczenie Daniego Ramíreza oraz 350 tysięcy euro. Gdy wydawało się, że „Kolejorz” zrezygnował z pomysłu ściągnięcia do siebie skrzydłowego, Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl poinformował, że poznaniacy zaoferowali za niego 600 tysięcy tysięcy.

Teraz Sebastian Staszewski podał, że Lech złożył jeszcze jedną propozycję. Ma ona opiewać na 800 tysięcy euro.

„Tyle Piast Gliwice chciał trzy tygodnie temu. Czy propozycja zostanie przyjęta? Trudno powiedzieć. Dziś w klubie na rozmowach mieli stawić się piłkarz i jego agent” - napisał dziennikarz Interia.pl na Twitterze. Czas pokaże, jak zakończy się cała sprawa. Lech jest zdeterminowany, by dopiąć transfer.

Kądzior wrócił do Polski w 2021 roku. Poprzedni sezon zakończył z sześcioma bramkami i ośmioma asystami na koncie w Ekstraklasie. W nowych rozgrywkach jak na razie zaliczył ostatnie podanie w meczu z Cracovią i strzelił gola w starciu ze Stalą Mielec. Piast Gliwice wygrał je oba. To drugie aż 4:0.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy