Jevtić śpiewająco wchodzi do zespołu Rubina Kazań [WIDEO]

Jevtić śpiewająco wchodzi do zespołu Rubina Kazań [WIDEO] fot. Rubin Kazań
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Rubin Kazań

Rubin Kazań opublikował w mediach społecznościowych fragmenty chrztu sprowadzonych zimą piłkarzy. Wśród nich znalazł się między innymi Darko Jevtić, który popisał się swoim talentem wokalnym.

Były reprezentant szwajcarskich młodzieżówek przeniósł się do rosyjskiego zespołu zaledwie przed paroma dniami z Lecha Poznań i nie miał zbyt wiele czasu na opracowanie pomysłu związanego z wkupieniem się do łask nowej drużyny.

Z tego też powodu zdecydował się na standardowy zestaw i zaśpiewał piosenkę, do której z entuzjazmem pozostali zawodnicy Rubina Kazań wybijali rytm.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Furman o krok od transferu do Hajduka Split Furman o krok od transferu do Hajduka Split Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina OFICJALNIE: Angel Gomes odchodzi z Manchesteru United OFICJALNIE: Angel Gomes odchodzi z Manchesteru United OFICJALNIE: Amine Gouiri bohaterem piątego letniego transferu Nice OFICJALNIE: Amine Gouiri bohaterem piątego letniego transferu Nice Leroy Sané dzisiaj ląduje w Monachium. Jutro testy medyczne przed transferem do Bayernu Leroy Sané dzisiaj ląduje w Monachium. Jutro testy medyczne przed transferem do Bayernu Legia Warszawa straci Antolicia?! Chorwat na radarze Trabzonsporu Legia Warszawa straci Antolicia?! Chorwat na radarze Trabzonsporu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy