João Palhinha musi uzbroić się w cierpliwość. Hitowy zimowy transfer wykluczony

João Palhinha musi uzbroić się w cierpliwość. Hitowy zimowy transfer wykluczony fot. Fulham
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky

Bayern Monachium nie zdecyduje się najprawdopodobniej na podjęcie próby pozyskania João Palhinhi z Fulham w trakcie zimowego okna transferowego - donosi Florian Plettenberg ze Sky.

Przedstawiciele „Bawarczyków” przejawiali latem poważne zainteresowanie usługami defensywnego pomocnika. Zasiedli jednak zbyt późno do zaawansowanych rozmów z ekipą z Londynu i nie zdążyli wypracować zadowalającego wszystkich porozumienia.

Wówczas można było przypuszczać, że Bayern Monachium powróci do tego tematu zimą. Sprawę skomplikowało mu jednak niespodziewane zawarcie nowego kontraktu przez Portugalczyka z Fulham do połowy 2028 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Kulisy ruchu wykonanego przez João Palhinhę nie są znane, ale Florian Plettenberg ze Sky przekonuje, że nie zmienił on swojego stosunku w kwestii przeprowadzki.

28-letni zawodnik liczy nawet, że nastąpi to już w styczniu.

Szanse na zrealizowanie hitowego transferu z jego udziałem są jednak minimalne, żeby nie powiedzieć zerowe.

Przekonuje o tym wspomniany dziennikarz, który uważa, że „Bawarczycy” nie mają w planach sprostania oczekiwaniom londyńskiego zespołu, który chciałby za kilkanaście tygodni zainkasować 60-65 milionów euro.

Co prawda ostateczna decyzja w tej sprawie w strukturach Bayernu Monachium jeszcze nie zapadła, ale władze drużyny bardziej ochoczo podchodzą do tematu tańszych kandydatów do wzmocnienia środka pola w połowie trwających rozgrywek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy