Joel Santana zwolniony z Bahii po raz czwarty

Joel Santana zwolniony z Bahii po raz czwarty
Redakcja
Redakcja
Źródło: iBahia

Słynny brazylijski szkoleniowiec został zdymisjonowany po porażce Bahii 3:7 z odwiecznym rywalem, Vitórią. Co ciekawe, było to czwarte podejście Santany w roli trenera klubu z Salvador de Bahia.

Santana dołączył do klubu w kwietniu 2012 roku zastępując Jorginho. Poprzedni szkoleniowiec został zwolniony po porażce 1:5 z ...Vitórią. Były selekcjoner RPA wytrzymał na stanowisku ponad rok, doszedł z Bahią do finału mistrzostw stanowych, lecz po porażce w pierwszym meczu finałowym z odwiecznym rywalem dostał wypowiedzenie. Jeśli Bahia nie ogłosi nazwiska nowego szkoleniowca, w rewanżu zespół poprowadzi Eduardo Barroca.

Santana był trenerem Bahii już czterokrotnie: w 1994, w 1999, od 2011 do lutego 2012 i od kwietnia 2012 do maja 2013. Świętował z klubem w mistrzostwa stanu (w 1994 i 1999).

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Barcelona: Umtiti kontuzjowany Barcelona: Umtiti kontuzjowany Milik powiedział „tak” Juventusowi Milik powiedział „tak” Juventusowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy