Joel Santana zwolniony z Bahii po raz czwarty

Joel Santana zwolniony z Bahii po raz czwarty
Redakcja
Redakcja
Źródło: iBahia

Słynny brazylijski szkoleniowiec został zdymisjonowany po porażce Bahii 3:7 z odwiecznym rywalem, Vitórią. Co ciekawe, było to czwarte podejście Santany w roli trenera klubu z Salvador de Bahia.

Santana dołączył do klubu w kwietniu 2012 roku zastępując Jorginho. Poprzedni szkoleniowiec został zwolniony po porażce 1:5 z ...Vitórią. Były selekcjoner RPA wytrzymał na stanowisku ponad rok, doszedł z Bahią do finału mistrzostw stanowych, lecz po porażce w pierwszym meczu finałowym z odwiecznym rywalem dostał wypowiedzenie. Jeśli Bahia nie ogłosi nazwiska nowego szkoleniowca, w rewanżu zespół poprowadzi Eduardo Barroca.

Santana był trenerem Bahii już czterokrotnie: w 1994, w 1999, od 2011 do lutego 2012 i od kwietnia 2012 do maja 2013. Świętował z klubem w mistrzostwa stanu (w 1994 i 1999).

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy