Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią

Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią fot. Alizada Studios / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Record

W ostatnim czasie nie brakuje spekulacji odnośnie przyszłości Cristiano Ronaldo. Jednym z omawianych wątków jest ten dotyczący powrotu do Sportingu, ale jak przekazał Jorge Mendes, zawodnik na razie nie planuje przyjazdu do ojczyzny.

Zdobywca pięciu Złotych Piłek ma spore wątpliwości w sprawie kontynuowania kariery w Juventusie. Drużyna po raz kolejny nie otarła się nawet o sukces w europejskich pucharach, a jakby tego było mało, nie może być pewna awansu do przyszłej edycji Ligi Mistrzów.

To wszystko sprawia, że rozwód „Starej Damy” z Cristiano Ronaldo jest prawdopodobny. Inna kwestia to znalezienie klubu, który byłby w stanie pokryć pensję zawodnika o tym statusie, ale i grubo po 30.

Pojawiły się doniesienia o zainteresowaniu Manchesteru United oraz Paris Saint-Germain, ale i zakusach ze strony Sportingu. Pomysł przeprowadzki do tej ostatniej ekipy można już skreślić, o czym zapewnił Jorge Mendes.

– Cristiano jest dumny z powodu tytułu mistrzowskiego zdobytego przez Sporting, co zresztą pokazał publicznie. Jednak na chwilę obecną plany dotyczące jego kariery nie wiążą się z Portugalią – oznajmił reprezentant atakującego.

Wcześniej zatrudnienie utytułowanego gracza wykluczył Real Madryt.

Jak podkreśla „Record”, temat powrotu do lizbońskiej drużyny istnieje, ale jedynie w kontekście rozegrania ostatniego sezonu w karierze portugalskiej gwiazdy.

Teraz celuje on w transfer do klubu, który jest w stanie zapewnić mu kolejny puchar Ligi Mistrzów. Jeśli operacja nie wypali, ostatecznie 36-latek pozostanie w Turynie.

Dorobek 173-krotnego reprezentanta Portugalii z bieżących rozgrywek to 42 mecze, 35 goli i cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy