José Mourinho coraz bliżej swojego wymarzonego transferu do Romy

José Mourinho coraz bliżej swojego wymarzonego transferu do Romy fot. Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Italia | SportItalia

Rui Patrício zgodził się dołączyć do Romy. Teraz Włosi pracują nad porozumieniem z Wolverhampton Wanderers - podaje stacja Sky Sport Italia.

Kiedy „Wilki” ogłosiły zatrudnienie José Mourinho, Portugalczyk od razu zdiagnozował, gdzie leży największy problem w drużynie. W ostatnich miesiącach brakowało stabilizacji na pozycji bramkarza.

Mając to na uwadze, „The Special One” zażyczył sobie nowego golkipera i wskazał nawet preferowanego kandydata - to jego rodak, Rui Patrício.

AS Roma skontaktowała się z 33-latkiem i jak donosi stacja Sky Sport Italia, porozumienie zostało osiągnięte. Teraz należy dogadać się z pracodawcą zawodnika.

Tak się składa, że Wolverhampton Wanderers, mimo wygasającego za rok kontraktu, oczekuje za podstawowego bramkarza reprezentacji Portugalii kwoty 12-15 milionów euro. Wspomniane źródło informuje, że jak dotąd rzymianie oferowali maksymalnie osiem milionów. Rozmowy są jednak kontynuowane.

Z drugiej strony stacja SportItalia przekazała, że przedstawiciel Serie A ma poważne wątpliwości, czy chce płacić choćby tyle, ile ostatnio zaproponował za gracza, który za 12 miesięcy będzie dostępny na zasadzie wolnego transferu.

Inne opcje dla „Wilków” to chociażby Juan Musso z Udinese Calcio i Pierluigi Gollini z Atalanty. Priorytetem wciąż jest jednak Patrício (w poprzednim sezonie 10 czystych kont w 37 występach).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy