José Mourinho rozmawia z gigantem i już stawia transferowy warunek?!

José Mourinho rozmawia z gigantem i już stawia transferowy warunek?! fot. Oleksandr Osipov / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Footmercato.net

José Mourinho jest w stałym kontakcie z władzami Paris Saint-Germain. Trener Romy omawia już potencjalne wzmocnienia, żądając pozyskania Sofyana Amrabata - podaje Footmercato.net.

Paryski klub zamierza po sezonie dokonać zmiany na ławce trenerskiej, żegnając się z Christophe’em Galtierem.

Według najnowszych informacji obecnie lider Ligue 1 wybiera pomiędzy dwoma nazwiskami.

Footmercato.net donosi, że na liście życzeń znajdują się José Mourinho oraz Thiago Motta, czyli były podopieczny Portugalczyka z Interu Mediolan.

Włoch zdecydował się na karierę trenerską i odpowiada za wyniki Bologna FC, zbierając pozytywne opinie. Jak jednak podaje powyższe źródło, na o wiele bardziej zaawansowanym poziomie są negocjacje ze szkoleniowcem Romy.

Po wymianie zdań „The Special One” przeszedł do omawiania polityki transferowej. Ma już nawet priorytetowy cel.

60-latek jako warunek do objęcia Paris Saint-Germain postawił sprowadzenie Sofyana Amrabata, którym interesuje się między innymi FC Barcelona.

Jednocześnie dwukrotny triumfator Ligi Mistrzów przeprowadził już pierwsze rozmowy z otoczeniem gracza Fiorentiny, dając do zrozumienia, że pod jego wodzą będzie on kluczową postacią drugiej linii.

To wszystko w momencie, gdy nie brakuje spekulacji o potencjalnym odejściu Marco Verrattiego.

Na razie katarscy mocodawcy nie zdecydowali, na kogo postawią. Od tego uzależnione jest wykonanie poważniejszych działań w kierunku angażu Marokańczyka.

„Mou” zdążył już zareagować na spekulacje w sprawie negocjacji z PSG, informując, że nie rozmawiał z Francuzami. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że sezon wciąż trwa, może to być zasłona dymna.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy