Jozak potwierdza: Dwa transfery Legii na ostatniej prostej!

Jozak potwierdza: Dwa transfery Legii na ostatniej prostej!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legioniści.com

Szkoleniowiec Legii Warszawa, Romeo Jozak, potwierdził, że mistrzowie Polski są o krok od pozyskania Chrisa Philippsa oraz Habiba Maïgi.

„Blisko Legii jest dwóch zawodników: Chris Philipps i Habib Maiga. Pierwszy jutro ma dotrzeć na testy medyczne” - cytuje słowa Chorwata portal Legionisci.com. Bardzo prawdopodobne, że Legia przeprowadzi zimą jeszcze jeden transfer do klubu.

Informacje o zainteresowaniu warszawskiego klubu Maïgą i Philippsem pojawiały się od pewnego czasu. Ten pierwszy obecnie jest zawodnikiem Saint-Étienne. Iworyjski środkowy bądź defensywny pomocnik trafił do francuskiego zespołu w 2015 roku i od tamntej pory zanotował w jego koszulce 19 meczów. W tym sezonie 22-latek rozegrał 13 spotkań i zaliczył asystę w rozgrywkach Ligue 1.

Philipps to 40-krotny reprezentant Luksemburga, który nominalnie gra na pozycji defensywnego pomocnika, ale może być wykorzystywany również jako środkowy obrońca. 23-letni gracz Metz w trwających rozgrywkach pojawiał się 11 razy na boiskach Ligue 1.

Legia przeprowadziła jak na razie pięć zimowych transferów. Szeregi mistrza Polski wzmocnili Domagoj Antolić, Marko Vešović, William Rémy, Mikołaj Kwietniewski i Eduardo da Silva. Jeśli chodzi o transfery z klubu, ekipę ze stolicy opuścił dzisiaj Armando Sadiku. Lada moment potwierdzone zostanie również odejście z niej Thibaulta Moulina.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy