Juan Mata z lukratywną ofertą na stole. 16 milionów euro netto za sezon

Juan Mata z lukratywną ofertą na stole. 16 milionów euro netto za sezon fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: AS

„AS” pisze, że jeden z klubów z Arabii Saudyjskiej zgłosił się po Juana Matę.

Kontrakt 32-letniego ofensywnego pomocnika z Manchesterem United jest ważny do 30 czerwca 2021 roku. Zdaniem „AS’a” Hiszpan w najbliższym czasie może opuścić Old Trafford. Na stole ma lukratywną ofertę z Arabii Saudyjskiej. Jeden z tamtejszych klubów (na razie nie jest znana jego nazwa) zaproponował piłkarzowi 16 milionów euro netto za sezon gry, czyli około 250 tysięcy euro tygodniowo.  

Jak czytamy, Saudyjczycy nie prowadzą jeszcze konkretnych negocjacji z MU. Sam Mata również nie zobowiązał się jeszcze do zmiany zespołu. Według powyższego źródła przy takiej propozycji zawodnik może zdecydować się jednak na taki krok.  

Mata jest graczem „Czerwonych Diabłów” od początku 2014 roku. Jego dotychczasowy bilans w koszulce MU to 257 meczów, 50 bramek i 45 asyst.  

W tym sezonie Hiszpan zanotował na razie dwa występy w Pucharze Ligi. Strzelił w nich dwa gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy