Jude Bellingham wciąż kuszony przez Manchester United

Jude Bellingham wciąż kuszony przez Manchester United
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sports

Kiedy wydawało się już, że walkę o Jude’a Bellinghama z Birmingham City wygra Borussia Dortmund, Manchester United postanowił przypuścić jeszcze jeden atak.

Jeszcze pod koniec stycznia to „Czerwone Diabły” były liderem do zakontraktowania obiecującego Anglika. Oferowały one 35 milionów euro i długoterminowy kontrakt. Wówczas do gry wkroczyli dortmundczycy, którzy nie dość, że wyrównali propozycję ekipy z Old Trafford, to jeszcze skutecznie namącili w głowie obiecującemu graczowi. W efekcie to Niemcy wysunęli się na „pole position”.

Teraz stacja Sky Sports donosi, że Manchester United nie zamierza tak łatwo odpuszczać w walce o 16-letniego środkowego pomocnika, który z powodzeniem może grać również na obu skrzydłach, i już skontaktował z jego otoczeniem. To poskutkowało wizytą Jude’a Bellinghama w ośrodku treningowym angielskiego klubu.

„Czerwone Diabły” liczą, że w ten sposób zdołają one przekonać reprezentanta Anglii U-17 do swojego projektu i pokażą, że również na Old Trafford będzie miał on spore możliwości rozwoju kariery. Z kolei dialog z jego przedstawicielami może pozwolić im na wyprzedzenie przedstawiciela Bundesligi.

Zważywszy na ten fakt, wszystko wskazuje na to, że autor trzech goli i czterech asyst wciąż nie podjął wiążącej decyzji w sprawie przeszłości, a to zwiastuje nam licytację z strony MU i BVB. Taki obrót spraw z pewnością najbardziej ucieszyłby Birmingham City, które liczy na jak największy zysk z tytułu sprzedaży (i ustanowienie własnego rekordu). To z kolei pozwoliłoby stać się Bellinghamowi najdroższym 16- lub 17-latkiem w historii piłki nożnej (bo urodziny obchodzi 29 czerwca). Wcześniej w jego kontekście pojawiała się kwota nawet 35 milionów euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Koeman: Decyzję w sprawie Suáreza podjęli działacze Barcelony Koeman: Decyzję w sprawie Suáreza podjęli działacze Barcelony Chelsea się nie poddaje. Spróbuje ściągnąć Rice'a Chelsea się nie poddaje. Spróbuje ściągnąć Rice'a Kryzys wizerunkowy Pumy tuż za rogiem. Gigant walczy o pojednanie Neymara z Álvaro Gonzálezem Kryzys wizerunkowy Pumy tuż za rogiem. Gigant walczy o pojednanie Neymara z Álvaro Gonzálezem FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Ligue 1 FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Ligue 1

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy