Jude Bellingham wciąż kuszony przez Manchester United

Jude Bellingham wciąż kuszony przez Manchester United
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sports

Kiedy wydawało się już, że walkę o Jude’a Bellinghama z Birmingham City wygra Borussia Dortmund, Manchester United postanowił przypuścić jeszcze jeden atak.

Jeszcze pod koniec stycznia to „Czerwone Diabły” były liderem do zakontraktowania obiecującego Anglika. Oferowały one 35 milionów euro i długoterminowy kontrakt. Wówczas do gry wkroczyli dortmundczycy, którzy nie dość, że wyrównali propozycję ekipy z Old Trafford, to jeszcze skutecznie namącili w głowie obiecującemu graczowi. W efekcie to Niemcy wysunęli się na „pole position”.

Teraz stacja Sky Sports donosi, że Manchester United nie zamierza tak łatwo odpuszczać w walce o 16-letniego środkowego pomocnika, który z powodzeniem może grać również na obu skrzydłach, i już skontaktował z jego otoczeniem. To poskutkowało wizytą Jude’a Bellinghama w ośrodku treningowym angielskiego klubu.

„Czerwone Diabły” liczą, że w ten sposób zdołają one przekonać reprezentanta Anglii U-17 do swojego projektu i pokażą, że również na Old Trafford będzie miał on spore możliwości rozwoju kariery. Z kolei dialog z jego przedstawicielami może pozwolić im na wyprzedzenie przedstawiciela Bundesligi.

Zważywszy na ten fakt, wszystko wskazuje na to, że autor trzech goli i czterech asyst wciąż nie podjął wiążącej decyzji w sprawie przeszłości, a to zwiastuje nam licytację z strony MU i BVB. Taki obrót spraw z pewnością najbardziej ucieszyłby Birmingham City, które liczy na jak największy zysk z tytułu sprzedaży (i ustanowienie własnego rekordu). To z kolei pozwoliłoby stać się Bellinghamowi najdroższym 16- lub 17-latkiem w historii piłki nożnej (bo urodziny obchodzi 29 czerwca). Wcześniej w jego kontekście pojawiała się kwota nawet 35 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy