Jutro decyzja w sprawie Martineza?

Jutro decyzja w sprawie Martineza?
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Fussballtransfers

Javi Martinez trafi do Monachium czy może będzie kontynuował swoją karierę w Hiszpanii? Ile jeszcze będzie trwać saga transferowa młodego Hiszpana? Jutro wszystko powinno się wyjaśnić.

Dzisiaj na temat Martineza wypowiedział się Matthias Sammer, który nie ukrywał, że Hiszpan jest na celowniku Bawarczyków: - Nie wydamy na niego 40 milionów euro. Wiemy, że mamy bardzo dobrą kadrę, która dodatkowa jest zdolna do dalszego rozwoju. Javi jest piłkarzem, który mógłby dodać nam jakości. Jest zawodnikiem, który ma ogromny potencjał. 

Niemiecki 'Sport Bild' poinformował, że jutro ma zapaść ostateczna decyzja w sprawie transferu Martineza. Wszystko leży już w rękach działaczy z Bilbao, którzy zgodzili się opuścić cenę za swojego gwiazdora i mogą odstąpić od żądanych wcześniej 40 milionów euro. Ostatnia propozycja Bayernu to 33 miliony euro, i to czy transfer dojdzie do skutku zależy już tylko od tego, czy Athletic zaakceptuje taką ofertę monachijczyków. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy