Jutro decyzja w sprawie Martineza?

Jutro decyzja w sprawie Martineza?
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Fussballtransfers

Javi Martinez trafi do Monachium czy może będzie kontynuował swoją karierę w Hiszpanii? Ile jeszcze będzie trwać saga transferowa młodego Hiszpana? Jutro wszystko powinno się wyjaśnić.

Dzisiaj na temat Martineza wypowiedział się Matthias Sammer, który nie ukrywał, że Hiszpan jest na celowniku Bawarczyków: - Nie wydamy na niego 40 milionów euro. Wiemy, że mamy bardzo dobrą kadrę, która dodatkowa jest zdolna do dalszego rozwoju. Javi jest piłkarzem, który mógłby dodać nam jakości. Jest zawodnikiem, który ma ogromny potencjał. 

Niemiecki 'Sport Bild' poinformował, że jutro ma zapaść ostateczna decyzja w sprawie transferu Martineza. Wszystko leży już w rękach działaczy z Bilbao, którzy zgodzili się opuścić cenę za swojego gwiazdora i mogą odstąpić od żądanych wcześniej 40 milionów euro. Ostatnia propozycja Bayernu to 33 miliony euro, i to czy transfer dojdzie do skutku zależy już tylko od tego, czy Athletic zaakceptuje taką ofertę monachijczyków. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy