Juventus dogadany z nowym prawym obrońcą. Bryan Reynolds najbliżej Turynu

Juventus dogadany z nowym prawym obrońcą. Bryan Reynolds najbliżej Turynu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Romeo Agresti I Nicolo Schira

Bryan Reynolds wyraził zgodę na dołączenie do Juventusu - informuje Romeo Agresti.

Turyńczycy mieli już dojść do porozumienia z 19-letnim prawym obrońcą FC Dallas. Chodzi o transfer zimą, przy czym Reynolds miałby spędzić pierwsze pół roku na wypożyczeniu w innym włoskim zespole, a do samego Juventusu dołączyć latem.

Mistrzowie Włoch nie osiągnęli jednak jeszcze pełnego konsensusu z klubem z Dallas.
Nicolò Schira podaje, że Juventus zaoferował mu 7,5 miliona euro. Podobne pieniądze położyła na stole Roma, ale tutaj nie ma porozumienia z zawodnikiem.

W grze o podpis utalentowanego Amerykanina cały czas jest również Club Brugge, Wydaje się jednak, że w rywalizacji z Juventusem Belgowie stoją raczej na straconej pozycji.

Reynolds jest wychowankiem Dallas. W sezonie 2020 rozegrał on 17 spotkań w MLS, notując cztery asysty. Do tej pory uzbierał w pierwszym zespole rodzimego klubu 31 meczów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy