Juventus finalizuje transfer 17-letniego stopera

Juventus finalizuje transfer 17-letniego stopera
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio | Nicolò Schira | TUTTOmercatoWEB.com

Według Gianluki Di Marzio i Nicolò Schiry do Juventusu z FC Basel przenosi się Albian Hajdari.

Ledwie kilka dni temu podawaliśmy, że „Stara Dama” zapewniła sobie usługi Félixa Nzouango Bikiena, a już teraz finalizuje ona angaż następnego defensora. Jak informują włoscy dziennikarze, przy okazji negocjacji z FC Basel w sprawie sprzedaży Kaly’ego Sene, podjęto temat zakontraktowania Albiana Hajdariego.

W efekcie, gdy senegalski atakujący zasila barwy szwajcarskiej drużyny za cztery miliony euro, w odwrotnym kierunku powędruje stoper. Według Schiry podpisał on już kontrakt ważny do 30 czerwca 2023 roku.

Pięciokrotny reprezentant Szwajcarii do lat 17 to dobrze zbudowany, silny fizycznie defensor, a co najważniejsze lewonożny. Nim przerwano rozgrywki, w FC Basel U-18 rozegrał on dziesięć spotkań. Najprawdopodobniej początkowo trafi on sekcji Juventusu, w której występują gracze przed 23. rokiem życia.

Wcześniej Juventus dopiął na ostatni guzik wymianę z Manchesterem City.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy