Juventus: Hitowy transfer Perina w ramach Serie A?!

Juventus: Hitowy transfer Perina w ramach Serie A?! fot. Juventus FC
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Jak informuje Nicolò Schira, Juventus zaoferował Romie oraz Atalancie usługi Mattii Perina.

Włoski bramkarz, który jeszcze kilka miesięcy temu miał zerowe szanse na występy w bramce „Starej Damy”, mocno odżył po powrocie do Genoi. W trwającym sezonie rozegrał on jak dotąd dziewięć spotkań i trzykrotnie nie dał się pokonać.

27-latek, sprowadzony na Allianz Stadium jako konkurencja dla Wojciecha Szczęsnego, wkrótce może ponownie zanotować awans sportowy. Zainteresowanie nim wyrażają bowiem AS Roma oraz Atalanta.

Jeśli chodzi o „Wilki”, ich podstawowy golkiper, Pau López, zaledwie po 12 miesiącach gry w Rzymie ma duże szanse na zmianę klubu. W efekcie na Stadio Olimpico potrzebny może być nowy bramkarz. Podobnie wygląda to w Atalancie, gdzie poszukuje się ewentualnego następcy Pierluigiego Golliniego. Mając to na uwadze, Fabio Paratici miał zaproponować usługi Włocha obu drużynom.

Umowa Perina, który trafił do Juventusu latem 2018 roku za nieco ponad 14 milionów euro, wygasa w połowie 2022 roku. Jak dotąd bronił on dostępu do turyńskiej ekipy dziewięć razy i zachował w tym czasie pięć czystych kont.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy