Juventus i Milan obserwują obrońcę OGC Nice

Juventus i Milan obserwują obrońcę OGC Nice
Redakcja
Redakcja
Źródło: France Football

24-letni lewy defensor znalazł się w kręgu zainteresowań dwóch czołowych drużyn Serie A.

Zawodnik ten zapracował sobie na zainteresowanie ze strony silniejszych klubów dobrymi występami w Ligue 1. W barwach bardzo przeciętnie spisującej sie Nicei rozegrał w tym sezonie ligowym 23 spotkania, w których czterokrotnie pokonywał bramkarzy drużyn przeciwnych, co jak na obrońcę jest wynikiem przyzwoitym.

Okazją do obserwacji tego zawodnika będzie spotkanie między Szwajcarią a Argentyną, które w dniu dzisiejszym o godzinie 20.30 rozpocznie się na stadionie w Bernie. Podczas tego wydarzenia mają być obecni wysłannicy z Milanu i Juventusu, odpowiedzialni za wyszukiwanie nowych zawodników.

Warto dodać, że włoskie kluby nie będą pierwszymi, które w tym sezonie zdecydowały się przyjrzeć bliżej umiejętnościom Argentyńczyka. Wcześniej podobne działania poczynił Arsenal Londyn i Schalke 04.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE] Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy