Juventus i Milan wymienią się zawodnikami? Chodzi o Bernardeschiego i Paquetę

Juventus i Milan wymienią się zawodnikami? Chodzi o Bernardeschiego i Paquetę
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport Mediaset

Sport Mediaset pisze o możliwej wymianie na linii Juventus - Milan z udziałem Federico Bernardeschiego oraz Lucasa Paquety.

Brzmi to dość zaskakująco, ale według włoskiego źródła, które słynie ze sprawdzonych informacji, taka operacja nie jest niemożliwa. Obecnie jest to już coś więcej niż sam pomysł i kluby prowadzą rozmowy na ten temat. Każda ze stron wykazuje zainteresowanie takim ruchem i niespodziewana transakcja może zostać zrealizowana w końcówce zimowego okna.

22-letni Paquetá od dawna jest łączony z opuszczeniem Milanu. W pierwszej części stycznia wydawało się, że nowym klubem ofensywnego pomocnika będzie Paris Saint-Germain, ale temat ucichł. Nie zmieniło się jednak to, że Brazylijczyk intensywnie myśli o zmianie otoczenia. Jego bilans z tego sezonu to 15 występów i asysta.

25-letni Bednardeschi w ostatnim czasie był łączony z Barceloną. Media sugerowały, że może zostać wymieniony na Ivana Rakiticia. Mogący być wykorzystywany na skrzydłach i „dziesiątce” Włoch w tym sezonie rozegrał 20 spotkań, notując trafienie oraz asystę.

Zobaczymy, co przyniosą kolejne dni.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy