Juventus i Milan wymienią się zawodnikami? Chodzi o Bernardeschiego i Paquetę

Juventus i Milan wymienią się zawodnikami? Chodzi o Bernardeschiego i Paquetę
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport Mediaset

Sport Mediaset pisze o możliwej wymianie na linii Juventus - Milan z udziałem Federico Bernardeschiego oraz Lucasa Paquety.

Brzmi to dość zaskakująco, ale według włoskiego źródła, które słynie ze sprawdzonych informacji, taka operacja nie jest niemożliwa. Obecnie jest to już coś więcej niż sam pomysł i kluby prowadzą rozmowy na ten temat. Każda ze stron wykazuje zainteresowanie takim ruchem i niespodziewana transakcja może zostać zrealizowana w końcówce zimowego okna.

22-letni Paquetá od dawna jest łączony z opuszczeniem Milanu. W pierwszej części stycznia wydawało się, że nowym klubem ofensywnego pomocnika będzie Paris Saint-Germain, ale temat ucichł. Nie zmieniło się jednak to, że Brazylijczyk intensywnie myśli o zmianie otoczenia. Jego bilans z tego sezonu to 15 występów i asysta.

25-letni Bednardeschi w ostatnim czasie był łączony z Barceloną. Media sugerowały, że może zostać wymieniony na Ivana Rakiticia. Mogący być wykorzystywany na skrzydłach i „dziesiątce” Włoch w tym sezonie rozegrał 20 spotkań, notując trafienie oraz asystę.

Zobaczymy, co przyniosą kolejne dni.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy