Juventus i Milan wymienią się zawodnikami? Chodzi o Bernardeschiego i Paquetę

Juventus i Milan wymienią się zawodnikami? Chodzi o Bernardeschiego i Paquetę
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport Mediaset

Sport Mediaset pisze o możliwej wymianie na linii Juventus - Milan z udziałem Federico Bernardeschiego oraz Lucasa Paquety.

Brzmi to dość zaskakująco, ale według włoskiego źródła, które słynie ze sprawdzonych informacji, taka operacja nie jest niemożliwa. Obecnie jest to już coś więcej niż sam pomysł i kluby prowadzą rozmowy na ten temat. Każda ze stron wykazuje zainteresowanie takim ruchem i niespodziewana transakcja może zostać zrealizowana w końcówce zimowego okna.

22-letni Paquetá od dawna jest łączony z opuszczeniem Milanu. W pierwszej części stycznia wydawało się, że nowym klubem ofensywnego pomocnika będzie Paris Saint-Germain, ale temat ucichł. Nie zmieniło się jednak to, że Brazylijczyk intensywnie myśli o zmianie otoczenia. Jego bilans z tego sezonu to 15 występów i asysta.

25-letni Bednardeschi w ostatnim czasie był łączony z Barceloną. Media sugerowały, że może zostać wymieniony na Ivana Rakiticia. Mogący być wykorzystywany na skrzydłach i „dziesiątce” Włoch w tym sezonie rozegrał 20 spotkań, notując trafienie oraz asystę.

Zobaczymy, co przyniosą kolejne dni.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy