Juventus i Milan wymienią się zawodnikami? Chodzi o Bernardeschiego i Paquetę

Juventus i Milan wymienią się zawodnikami? Chodzi o Bernardeschiego i Paquetę
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport Mediaset

Sport Mediaset pisze o możliwej wymianie na linii Juventus - Milan z udziałem Federico Bernardeschiego oraz Lucasa Paquety.

Brzmi to dość zaskakująco, ale według włoskiego źródła, które słynie ze sprawdzonych informacji, taka operacja nie jest niemożliwa. Obecnie jest to już coś więcej niż sam pomysł i kluby prowadzą rozmowy na ten temat. Każda ze stron wykazuje zainteresowanie takim ruchem i niespodziewana transakcja może zostać zrealizowana w końcówce zimowego okna.

22-letni Paquetá od dawna jest łączony z opuszczeniem Milanu. W pierwszej części stycznia wydawało się, że nowym klubem ofensywnego pomocnika będzie Paris Saint-Germain, ale temat ucichł. Nie zmieniło się jednak to, że Brazylijczyk intensywnie myśli o zmianie otoczenia. Jego bilans z tego sezonu to 15 występów i asysta.

25-letni Bednardeschi w ostatnim czasie był łączony z Barceloną. Media sugerowały, że może zostać wymieniony na Ivana Rakiticia. Mogący być wykorzystywany na skrzydłach i „dziesiątce” Włoch w tym sezonie rozegrał 20 spotkań, notując trafienie oraz asystę.

Zobaczymy, co przyniosą kolejne dni.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy