Juventus i Napoli chcą Emersona Palmieriego

Juventus i Napoli chcą Emersona Palmieriego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Nicolo Schira

Jak informuje Nicolò Schira z „La Gazzetta dello Sport”, Juventus i Napoli chcą pozyskać Emersona Palmieriego z Chelsea.

Zgodnie z doniesieniami Schiry obu włoskim klubom zależy na zakontraktowaniu 25-letniego lewego obrońcy. Agent defensora prowadzi już z nimi rozmowy. Sama Chelsea jest otwarta na sprzedaż Emersona. Londyńczycy oczekują za niego 25-30 milionów euro i nie zanosi się na to, by rozstali się z nim za mniejsze pieniądze.

Urodzony w Brazylii siedmiokrotny reprezentant Włoch dobrze zna Serie A. Na początku 2018 roku przeniósł się do Chelsea z Romy, a wcześniej występował również w Palermo. Łącznie rozegrał 43 spotkania w lidze włoskiej.

Już po przeprowadzce do Londynu Emerson nigdy nie odgrywał kluczowej roli w drużynie „The Blues”. Jeśli chodzi o obecny sezon, wybiegał na murawy 18 razy. Zanotował jedną asystę.

Schira dodaje, że jeśli 25-latek faktycznie odejdzie z Chelsea, londyńczycy najprawdopodobniej pozyskają kogoś z dwójki Ben Chilwell (Leicester City) - Alex Telles (FC Porto).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy