Juventus ma na oku rozchwytywanego defensora. Cena - 70 milionów euro

Juventus ma na oku rozchwytywanego defensora. Cena - 70 milionów euro
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: A Bola

Juventus wykazuje poważne zainteresowanie usługami Nuno Mendesa ze Sportingu - uważa „A Bola”.

Wszechstronny zawodnik mogący występować na pozycji lewego defensora i pomocnika oraz środkowego obrońcy zadebiutował w poprzednim sezonie na seniorskim poziomie w barwach ekipy z Lizbony.

18-letni Portugalczyk prezentował się w nich na tyle dobrze, że znalazł się na celowniku wielu mocnych europejskich drużyn takich jak Juventus, AC Milan, Manchester United, Arsenal oraz Wolverhampton.

Spośród nich najbardziej konkretni byli do tej pory przedstawiciele „Starej Damy”, którzy już latem sposobili się do pozyskania Nuno Mendesa.

Ostatecznie aktualny mistrz Włoch odłożył możliwość nawiązania współpracy z utalentowanym defensorem na później i ten fakt skrzętnie wykorzystali właściciele Sportingu, którzy przedłużyli kontrakt ze swoim wychowankiem do 30 czerwca 2025 roku i zawarli w nim klauzulę odstępnego opiewająca na 70 milionów euro.

Klub z Portugalii liczy na to, że ta suma pozwoli im przynajmniej na jakiś czas zatrzymać 18-latka w swoich szeregach, gdzie do tej pory Nuno Mendes rozegrał łącznie 18 spotkań, w których zdobył jedną bramkę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Balotelli NARESZCIE o krok od nowego klubu. Wszystko będzie jasne w połowie stycznia Balotelli NARESZCIE o krok od nowego klubu. Wszystko będzie jasne w połowie stycznia Liga Europy: Benfica bez SIEDMIU zawodników na mecz z Lechem Poznań Liga Europy: Benfica bez SIEDMIU zawodników na mecz z Lechem Poznań Wisła Kraków: Duet trenerski tymczasowo przejmuje pierwszy zespół [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Duet trenerski tymczasowo przejmuje pierwszy zespół [OFICJALNIE] Najlepsze kluby w czołowych ligach Europy pod względem średniej liczby punktów Najlepsze kluby w czołowych ligach Europy pod względem średniej liczby punktów Kobieta po raz pierwszy w historii posędziuje w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Kobieta po raz pierwszy w historii posędziuje w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Cavani reaguje na śledztwo angielskiej federacji w sprawie rzekomego rasizmu. Są oświadczenia! [OFICJALNIE] Cavani reaguje na śledztwo angielskiej federacji w sprawie rzekomego rasizmu. Są oświadczenia! [OFICJALNIE] Mała córka Griezmanna świętuje bramkę razem z ojcem. Wzruszające wideo [WIDEO] Mała córka Griezmanna świętuje bramkę razem z ojcem. Wzruszające wideo [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy