Juventus myśli o lewym obrońcy z Bundesligi

Juventus myśli o lewym obrońcy z Bundesligi fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato.com

Juventus jest zainteresowany usługami Davida Rauma, o czym informuje CalcioMercato.com.

Umowa Alexa Sandro z Juventusem jest ważna do 30 czerwca 2023 roku, ale istnieje ryzko, że ten piłkarz pożegna się z zespołem nieco szybciej. W ostatnich miesiącach spisuje się on raczej poniżej oczekiwań, a jakby tego było mało, boryka się coraz częściej z kłopotami zdrowotnymi.

To może doprowadzić do letniej sprzedaży Brazylijczyka, o ile w obliczu ostatnich tygodni, znajdą się chętni.

W takim wypadku „Stara Dama” będzie szukała następcy tego piłkarza, a kandydat został już wytypowany, o czym informuje CalcioMercato.com. Jest nim David Raum.

24-latek to zawodnik, który przed sezon zamienił Greuther Fürth na Hoffenheim w ramach wolnego transferu i po przeprowadzce zachwyca. Do tego stopnia, że zainteresowały się nim zamożniejsze klubu.

Chęć pozyskania go deklarują Borussia Dortmund oraz Bayern Monachium, a teraz do tej grupy dołączył jeszcze Juventus. W przypadku Rauma zapowiada się więc ekscytujące lato.

Nieoficjalnie mówi się, że jego cena to blisko 20 milionów euro.

Pięciokrotny reprezentant Niemiec rozegrał w tym sezonie łącznie 32 mecze. W tym czasie strzelił trzy gole i zanotował 11 asyst. Kontrakt wiąże go z obecnym zespołem do 30 czerwca 2026 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy