Juventus po obrońcę z Premier League

Juventus po obrońcę z Premier League
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tuttosport

Na celowniku Juventusu znalazł się Tosin Adarabioyo, o czym informuje „Tuttosport”.

Działacze obecnych mistrzów Włoch nadal czynią starania w kierunku pozyskania nowego środkowego obrońcy. Najnowszy trop prowadzi do Anglii, a konkretniej do Fulham.

Zdaniem włoskich mediów na celowniku zespołu prowadzonego przez Andreę Pirlo znalazł się Tosin Adarabioyo.

Wspomniany gracz w październiku przeniósł się do stolicy Anglii. Wcześniej natomiast jego karta zawodnicza należała do Manchesteru City.

Na ten moment ciężko ferować, kiedy miałoby dojść do transferu. 23-latek ma jednak za sobą dobry okres i z każdym kolejnym meczem jego cena powinna wzrastać.

Adarabioyo rozegrał w tym sezonie łącznie 14 spotkań. Jego kontrakt z Fulham jest natomiast ważny do 30 czerwca 2023 roku, ale zawiera opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy