Juventus podjął decyzję w sprawie Arkadiusza Milika

Juventus podjął decyzję w sprawie Arkadiusza Milika fot. sbonsi / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tuttosport

Juventus jest jednak skory, by wykupić Arkadiusza Milika z Olympique'u Marsylia - informuje „Tuttosport”. W klubie są pod wrażeniem jego dotychczasowej pracy.

Brak porozumienia w kwestii pozyskania Memphisa Depaya poskutkował tym, że Juventus musiał szukać innych opcji. W związku z tym wybór padł na Arkadiusza Milika, który został wypożyczony do 30 czerwca 2023 roku.

Polak od momentu przenosin do Turynu przeplata słabsze mecze lepszymi. Dlatego też w pewnym momencie pojawiły się wątpliwości w kwestii jego wykupu.

Informowały o tym media na Półwyspie Apenińskim, które twierdziły, że Juventus może poszukać dla siebie innych rozwiązań.

„Stara Dama” szykuje jednak propozycję definitywnego pozyskania byłego napastnika między innymi Ajaksu Amsterdam, o czym informuje „Tuttosport”. Według tego źródła kwota transakcji ma wynieść siedem milionów euro samej podstawy. Do tego dojdą jeszcze bonusy w postaci kolejnych dwóch milionów euro.

Wydaje się, że sam Milik idealnie czuje we Włoszech, mając już wcześniejsze doświadczenie życia i gry w Neapolu. Bardzo szybko odnalazł się w nowej drużynie i od początku swojego pobytu rozegrał tam łącznie 17 meczów, w których strzelił sześć goli.

28-latek obecnie przebywa na Mistrzostwach Świata w Katarze. Już w sobotę reprezentacja Polski zmierzy się z Arabią Saudyjską w ramach drugiej kolejki mundialu, a Milik może dostać więcej minut niż podczas spotkania z Meksykiem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy