Juventus podjął decyzję w sprawie przyszłości Arkadiusza Milika?!

Juventus podjął decyzję w sprawie przyszłości Arkadiusza Milika?! fot. Juventus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: CalcioMercato.com

Juventus jest zadowolony z dotychczasowych efektów współpracy nawiązanej z Arkadiuszem Milikiem i dlatego zamierza go wykupić z Olympique'u Marsylia - poinformowało CalcioMercato.com.

Reprezentant Polski był w przeszłości wielokrotnie łączony z zasileniem szeregów „Starej Damy”, ale dopiero w końcowej fazie ostatniego letniego okna transferowego udało mu się w końcu trafić do zespołu z Turynu w ramach odpłatnego wypożyczenia za 800 tysięcy euro plus bonusy nieprzekraczające tej kwoty z Olympique'u Marsylia.

Ponadto Juventus zapewnił sobie w zawartej umowie prawo do skorzystania z opcji wykupu napastnika za siedem milionów euro i dodatki sięgające dwóch milionów euro.

Dziennikarze CalcioMercato.com są przekonani, że utytułowana włoska drużyna jest już teraz do tego stopnia zadowolona z efektów współpracy nawiązanej z Arkadiuszem Milikiem, że zamierza pozyskać go na stałe ze względu na prezentowane przez niego umiejętności i atrakcyjną wycenę.

28-letni zawodnik trafił na Allianz Stadium docelowo w charakterze zmiennika Dušana Vlahovicia, ale w dotychczas rozegranych meczach pokazał, że równie dobrze może występować na boisku wspólnie z Serbem lub nawet podjąć skuteczną walkę o wygryzienie go ze składu.

Reprezentant Polski rozegrał do tej pory sześć spotkań dla zespołu z Turynu, strzelając w nich trzy gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy