Juventus walczy z czasem w sprawie transferu napastnika

Juventus walczy z czasem w sprawie transferu napastnika fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Alfredo Pedullà | La Gazzetta dello Sport

Gianluca Scamacca to nadal cel numer jeden Juventusu. Rozmowy w sprawie jego pozyskania nie posuwają jednak naprzód, a czas ucieka, o czym informują Alfredo Pedullà i „La Gazzetta dello Sport”.

Andrea Pirlo zażyczył sobie od władz „Starej Damy” angażu napastnika, a Fabio Paratici i spółka pracują w pocie czoła, aby spełnić prośbę szkoleniowca. Obecnie wszystkie tropy prowadzą do Sassuolo.

Mistrz Włoch stara się o Gianlucę Scamaccę. Wstępnie wypracowano zgodę odnośnie kwoty transferu oscylującej wokół 20 milionów euro, ale cały czas problemem jest formuła przyszłej operacji - „Neroverdi” chcieliby wypożyczenia z obowiązkiem kupna, a turyńczycy nalegają na opcję transferu definitywnego.

Według Alfredo Pedulli, bez względu na przebieg negocjacji, dni 22-latka w obecnym zespole są policzone. Genoa, do której jest on wypożyczony, finalizuje bowiem powrót M’Baye Nianga, dlatego w ostatecznym rozrachunku Włoch wyląduje w klubie macierzystym, jeśli przedtem nie zostanie oddany Parmie.

Na razie Sassuolo zachowuje względny spokój, ale to Juventusowi kończy się czas na domknięcie transferu. W związku z tym „La Gazzetta delllo Sport” donosi, że rozpoczęły się prace nad powtórzeniem manewru, który miał miejsce przy okazji przybycia na Allianz Stadium Federico Chiesy. Wówczas Fiorentina zaakceptowała płatność ratalną i tak też może być w tym przypadku.

Oprócz tego niewykluczone jest włączenie do operacji jednego lub dwóch zawodników. Tutaj zdecydowanie najwięcej uwagi poświęca się Nicolò Fagioliemu, który miałby zostać wypożyczony.

Czas na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik mija jednak już w poniedziałek. To sprawia, że Paratici i jego współpracownicy muszą się pośpieszyć.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy