Juventus z mocną konkurencją w sprawie transferu Memphisa Depaya

Juventus z mocną konkurencją w sprawie transferu Memphisa Depaya fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Gianluca Di Marzio | Gerard Moreno

Memphis Depay prowadzi rozmowy z Juventusem, otrzymując konkretną propozycję. Turyńczycy nie są jednak osamotnieni w staraniach o Holendra, gdyż do gry wkroczył również Tottenham.

Działacze FC Barcelony walczą z czasem, aby zarejestrować swoich nowych zawodników. Katalończycy podjęli kilka działań w tej sprawie, lecz najrozsądniejszą opcją wydaje się być zakończenie współpracy z poszczególnymi piłkarzami, których pensję znacznie obciążają klubowy budżet - taka przyszłość prawdopodobnie czeka Memphisa Depaya.

Holender nie cieszy się wysokimi notowaniami wśród oficjeli drużyny, a więc ci dążą do rychłego rozstania. Barcelona pracuje nad rozwiązaniem jego kontraktu, aby mógł odejść jako wolny agent.

Sytuacja ta przyciąga na 28-latka wzrok kilku ekip, a szczególnie Juventusu prowadzącego z nim konkretne rozmowy.

Jak informuje Gianluca Di Marzio, Włosi oferują wychowankowi Sparty Rotterdam dwuletni kontrakt, czekając na dalszy przebieg jego negocjacji z katalońską ekipą.

Czwarta siła poprzedniej edycji Serie A musi liczyć się z konkurencją w postaci Tottenhamu. Zdaniem Gerarda Romero „Koguty” przypatrują się uważnie sytuacji Depaya, widząc w nim realne wzmocnienie formacji ofensywnej.

Londyńczycy trzymają rękę na pulsie, będąc gotowymi do działania, gdy 29-latek rozwikła swą sytuację kontraktową z wicemistrzem Hiszpanii.

Przed byłą gwiazdą Olympique’u Lyon zatem intensywny okres, w którym postara się, jak najszybciej wyjaśnić swą przyszłość, mając na oku zainteresowanie ze strony wspomnianych dwóch drużyn.

Wszechstronny piłkarz, mający ghańskie korzenie, na Camp Nou trafił latem zeszłego roku w ramach wolnego transferu. Po udanym początku w bordowo-niebieskiej koszulce zaczął wyraźnie słabnąć, na co wpływ miały przede wszystkim urazy.

Łącznie dla „Dumy Katalonii” zdołał wystąpić w 36 spotkaniach, notując na ich przestrzeni 13 trafień i dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” David Villa kupił klub piłkarski David Villa kupił klub piłkarski Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy