Juventus znalazł złoty środek w sprawie Wojciecha Szczęsnego

Juventus znalazł złoty środek w sprawie Wojciecha Szczęsnego fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Juventus opracował plan na podpisanie nowej umowy z Wojciechem Szczęsnym – czytamy w „La Gazzetta dello Sport”.

Zbliża się zima, więc najbardziej utytułowany klub w Italii chce wyjaśnić najważniejsze kwestie dotyczące przedłużenia kontraktów z kluczowymi zawodnikami.

Dyrektor sportowy Cristiano Giuntoli ma już za sobą pomyślne zakończone negocjacje między innymi z Danilo, Federico Gattim czy Manuelem Locatellim. We wtorkowy wieczór „Stara Dama” ogłosiła jeszcze prolongatę z zawieszonym za nielegalne obstawianie meczów Nicolò Fagiolim.

Kolejka jeszcze się nie wyczerpała. Jak dowiadujemy się ze słynnego dziennika, klub z Allianz Stadium zamierza odnowić warunki współpracy również z Wojciechem Szczęsnym.

Jak formalnie przedstawia się sytuacja reprezentanta Polski? Obecna umowa między stronami obowiązuje do końca czerwca 2025 roku. „Juve” proponuje bramkarzowi przedłużenie pobytu w klubie do końca sezonu 2025/2026 przy jednoczesnej obniżce pensji.

33-latek to obecnie jeden z najlepiej zarabiających zawodników Massimiliano Allegriego, dlatego też turyńczycy nie widzą innego wyjścia, jak przewartościowanie hierarchii.

„Szczena” strzeże światła bramki w obecnym zespole od połowy 2017 roku. Przez dotychczasowy okres zanotował blisko 230 występów, 95 z nich kończąc z czystym kontem.

Z kolei w trwającej kampanii Serie A dał się pokonać tylko w trzech z dziesięciu meczów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Górnik Zabrze zdąży z transferem napastnika? Wszystko jasne Górnik Zabrze zdąży z transferem napastnika? Wszystko jasne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy