Kacper Urbański bliżej tego klubu?! Ma być faworytem
2025-08-31 17:36:04; Aktualizacja: 2 miesiące temu
Kacper Urbański znalazł się na radarze Legii Warszawa, ale u siebie chętnie widzieliby go również przedstawiciele Kopenhagi. Zdaniem Adama Sławińskiego z Kanału Sportowego to ona jest obecnie bliżej pozyskania pomocnika.
Kacper Urbański wrócił do Bologny po wypożyczeniu w szeregach Monzy, ale tego lata znowu może zmienić otoczenie i to tym razem definitywnie. Pomocnikiem interesuje się kilka klubów, w tym Elche, FC Kopenhaga, Legia Warszawa czy RCD Mallorca. O tym, że 20-latek znalazł się na radarze przedstawiciela Ekstraklasy, poinformował niedawno Tomasz Włodarczyk, od razu dając do zrozumienia, że rywalizacja o jego podpis jest spora.
Reasumując - potencjalna przeprowadzka 11-krotnego reprezentanta Polski do Legii to realny temat, ale sam zawodnik jeszcze nie podjął decyzji.
Byłby to już kolejny hit Ekstraklasy, lecz z najnowszego wpisu Adama Sławińskiego w serwisie społecznościowym X wynika, że nie jest to obecnie najbardziej prawdopodobny scenariusz w kwestii przyszłości tego gracza.Popularne
„Na ten moment jest bardzo daleko do porozumienia Legii z Kacprem Urbańskim. Kopenhaga mocno weszła do gry i jest w tym wyścigu faworytem. Nie mówię, że szans nie ma żadnych, bo świat widział różne historie, ale są niewielkie” - przekazał dziennikarz.
Władze Bologny mają oczekiwać za Urbańskiego dwa-trzy miliony euro plus sporego procentu z kolejnej sprzedaży. Strony wiąże kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2026 roku.
Na ten moment jest bardzo daleko do porozumienia Legii z Kacprem Urbańskim. Kopenhaga mocno weszła do gry i jest w tym wyścigu faworytem.
— Adam Sławiński (@AdamSlawinski) August 31, 2025
Nie mówię, że szans nie ma żadnych, bo świat widział różne historie, ale są niewielkie.
***










![FC Barcelona na łopatkach! Wielki triumf Chelsea [WIDEO]](img/photos/112954/170x113/chelsea-players-celebrate-after-an-own-goal-from-jules-kounde-of-barcelona.jpg)
![Niespodzianka na Etihad Stadium! Bayer Leverkusen wykorzystuje zabawę składem Pepa Guardioli [WIDEO]](img/photos/112955/170x113/alex-grimaldo-of-bayer-leverkusen-celebrates-scoring-the-first-goal-during-the-manchester-city.jpg)
![Mateusz Kochalski pracuje na wymarzony transfer. Zatrzymał Rasmusa Højlunda [WIDEO]](img/photos/112953/170x113/xyz.jpg)



![Dramat FC Barcelony! Samobój i czerwona kartka [WIDEO]](img/photos/112952/170x113/xyz.jpg)
![Szaleństwo w Madrycie. Atlético przerywa świetną serię Interu Mediolan [WIDEO]](img/photos/112986/90x60/simeone.jpg)
![Koniec wspaniałej passy Bayernu Monachium! Arsenal rozmontował Bawarczyków [WIDEO]](img/photos/112983/90x60/arsenal.jpg)
![Ten moment zbliża się nieuchronnie?! Następna kompromitacja – dziewiąta porażka Liverpoolu w zaledwie dwa miesiące [WIDEO]](img/photos/112981/90x60/slot.jpg)


![Piotr Zieliński z golem w hicie Ligi Mistrzów. Co za akcja [WIDEO]](img/photos/112980/90x60/piotr-zielinski.jpg)









