Kacper Urbański już o krok od transferu do Włoch

Kacper Urbański już o krok od transferu do Włoch fot. Kacper Urbański I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Kacper Urbański jest bardzo blisko przenosin do Bolonii - podaje „Przegląd Sportowy”.

O takim transferze 16-letniego ofensywnego pomocnika Lechii Gdańsk spekulowało się od pewnego czasu. Teraz Urbańskiego mają dzielić od niego już tylko testy medyczne, które zaplanowano na 27 stycznia. Bologna początkowo wypożyczy reprezentanta Polski do lat 16, a następnie go wykupi.

Do Włoch utalentowany zawodnik ma przenieść się razem z młodszym bratem Dominikiem, który również będzie szkolił się w klubowej akademii.

Urbański to wychowanek Lechii. W jej pierwszym zespole zadebiutował w poprzednim sezonie, notując od tamtej pory pięć występów. Jeśli chodzi o Ekstraklasę, na początku obecnych rozgrywek pojawił się na murawie w spotkaniu z Rakowem Częstochowa.

Pierwsza drużyna Bolonii zajmuje dwunaste miejsce w tabeli Serie A. Jej piłkarzem jest Łukasz Skorupski. Można oczywiście przypuszczać, że Urbański na początku będzie grał w zespole młodzieżowym.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy