Kalou odchodzi z Lille

Kalou odchodzi z Lille
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: L’Equipe

René Girard, trener Lille, przyznał, że Salomon Kalou jest bliski opuszczenia jego zespołu.

Były zawodnik Chelsea do Lille przyszedł latem 2012 roku na zasadzie wolnego transferu. Mimo że był ważnym ogniwem trzeciej siły ostatniego sezonu Ligue 1, przyznał publicznie ostatnio, że chce opuścić swój dotychczasowy klub.

Kalou nie znalazł się już w kadrze na rewanżowe spotkanie play-off eliminacji Ligi Mistrzów z Porto. We wtorkowym drużyna jego drużyna przegrała 2:0 i odpadła z tych rozgrywek. Piłkarz zasiadł jednak na trybunach Estádio do Dragão.

- Nikogo z klubu nie wypycham. To decyzja Salomona o tym, by nas opuścić. Czemu poleciał z nami do Porto i siedział tam na trybunach? Są rzeczy, o których nie mogę mówić.

Reprezentantem Wybrzeża Kości Słoniowej zainteresowane są m.in. kluby z Turcji.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Lewandowski: Koniec umowy w 2023 roku? Jestem w stanie grać o wiele dłużej Lewandowski: Koniec umowy w 2023 roku? Jestem w stanie grać o wiele dłużej Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy