Kalou odchodzi z Lille

Kalou odchodzi z Lille
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: L’Equipe

René Girard, trener Lille, przyznał, że Salomon Kalou jest bliski opuszczenia jego zespołu.

Były zawodnik Chelsea do Lille przyszedł latem 2012 roku na zasadzie wolnego transferu. Mimo że był ważnym ogniwem trzeciej siły ostatniego sezonu Ligue 1, przyznał publicznie ostatnio, że chce opuścić swój dotychczasowy klub.

Kalou nie znalazł się już w kadrze na rewanżowe spotkanie play-off eliminacji Ligi Mistrzów z Porto. We wtorkowym drużyna jego drużyna przegrała 2:0 i odpadła z tych rozgrywek. Piłkarz zasiadł jednak na trybunach Estádio do Dragão.

- Nikogo z klubu nie wypycham. To decyzja Salomona o tym, by nas opuścić. Czemu poleciał z nami do Porto i siedział tam na trybunach? Są rzeczy, o których nie mogę mówić.

Reprezentantem Wybrzeża Kości Słoniowej zainteresowane są m.in. kluby z Turcji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy