Kamil Grabara zmieni latem ligę na lepszą?! Bramkarz FC Kopenhagi budzi coraz większe zainteresowanie

Kamil Grabara zmieni latem ligę na lepszą?! Bramkarz FC Kopenhagi budzi coraz większe zainteresowanie fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Meczyki.pl]

Kamil Grabara znalazł się na celowniku klubów z Bundesligi, o czym poinformował Tomasz Włodarczyk w programie „International Level”.

Kamil Grabara znajduje się w znakomitej formie. W niedzielę jego FC Kopenhaga mierzyła się u siebie z FC Midtjylland i pokonała rywala w stosunku 1-0. Sam golkiper zanotował natomiast siódme czysto konto z rzędu i dzięki temu może pochwalić się tym, że przez 704 minuty nie puścił gola. To nowy rekord duńskiej ligi.

Fani uwielbiają Polaka, czemu dali manifest po ostatnim meczu, kiedy po zakończeniu rywalizacji skandowali jego nazwisko. Okazuje się jednak, że wkrótce być może będą musieli się z nim pożegnać, bo na kanwie ostatnich miesięcy, zainteresowanie nim stale rośnie.

Zdaniem Tomasza Włodarczyka 23-latek może mieć przed sobą transfer do jednej z najlepszych lig w Europie, czyli Bundesligi. Dziennikarz powiedział o tym w programie „International Level”.

- Kluby Bundesligi mocno interesują się tym chłopakiem i to także ze względu na jego agenta Bartłomieja Bolka, który zrobił już w przeszłości kilka ciekawych transferów do Niemiec. Ten kierunek wydaje się zatem realny. Możliwe jest też pozostanie w Kopenhadze i walka w europejskich pucharach, bo ten zespół może zagrać w fazie grupowej Ligi Mistrzów lub Ligi Europy - twierdzi Włodarczyk.

Dziennikarz przyznał jednocześnie, że kiedy Grabara zamienił Liverpool na FC Kopenhagę, Anglicy zastrzegli sobie klauzulę pierwokupu. Na ten moment wydaje się to mało realne, bo tam oczywiście przyszłość wiążą z Alissonem Beckerem.

23-letni Grabara rozegrał w tym sezonie łącznie 36 meczów. W 19 z nich zachował czyste konta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy